У Львові з’являться школи повного дня

ZIK 2

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 13 жовтня затвердив Положення про школу повного дня.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Передбачається, що положення буде реалізоване у класах окремих навчальних закладів нашого міста. Навчально-виховний процес триватиме вісім годин. У першій половині дня буде навчальна діяльність, інтерактивна, фізична активність. Друга половина дня обов’язково включатиме розвиткові і пізнавальну діяльність. Щодня діти матимуть змогу брати участь у різноманітних екскурсіях і відвідувати гуртки. Після четвертої години вони або йтимуть додому, або залишатимуться на групі продовженого дня, відвідуватимуть гуртки. У таких класах працюватиме два вчителі», – повідомила начальник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Вона додала, що на такий експеримент поки зголосилися чотири навчальні заклади.

Згідно із положенням, школа повного дня працюватиме з 08.30 (09.00) до 15.30 (16.00). Розпорядок роботи укладається для кожного класу окремо і затверджується рішенням педагогічної ради. Розпорядок роботи включає обов’язкові режимні моменти; час на харчування, творчо-пізнавальну діяльність, прогулянку, екскурсійно-пізнавальну діяльність, ранкову зустріч, тихе читання. Навчальна діяльність відбувається в активний та інтерактивний спосіб через роботу у групах – індивідуальну, фронтальну.

Для учнів організовується дворазове гаряче харчування (у першій половині дня – за рахунок бюджетних коштів відповідно до вимог законодавства України та нормативно-правових актів Львівської міської ради, у другій половині дня – за власні кошти батьків.