Жебрівський озвучив масштаби бюджетної діри в "Д/ЛНР"

Новое Время 5
Жебрівський озвучив масштаби бюджетної діри в

Очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що "бюджет" окупованих районів Донецької та Луганської областей в середньому дотаційний на 75%.

"Сьогодні "ДНР" на 65% дотаційна, "ЛНР"- на 85%", - сказав він на в інтерв’ю виданню Тиждень.

За словами Жебрівського, в 2015 році дохідна частина "бюджету" окупантів "ДНР" становила 13,8 млрд руб. проти 44,5 млрд руб. витрат. У терористів "ЛНР" відповідно 0,4 млрд руб. і 28 млрд руб.

"2016-й: у "ДНР" дохідна частина - 29,3 млрд руб., витратна - 59,7 млрд руб., у "ЛНР" відповідно 6,5 млрд руб. і 38 млрд руб. 2017 рік (прогноз): у "ДНР" дохідна частина - 35 млрд руб., витратна - 68 млрд руб., у "ЛНР" - 7,9 млрд руб. і 42 млрд руб." - додав він.

Жебрівський наголосив, що після звільнення Донбасу робота деяких підприємств буде повністю відновлена, до прикладу, Донецьксталь, Макіївський і Єнакіївський меткомбінати, Шахта імені Засядька, Комсомолець Донбасу.

За його словами, підприємства, власники яких зрадили Україну і підтримували сепаратистські режими, мають бути націоналізовані.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявив, що в Росії відкрито заявляють про відмову фінансувати воєнізовані формування бойовиків Донбасу в 2018 році.