Тимчук розповів, як у Донецьку виправдовуються за зрив "шкільного перемир'я"

5 канал
Тимчук розповів, як у Донецьку виправдовуються за зрив

В окупованому Донецьку терористи активно поширюють чутки про наступ сил АТО, намагаючись пояснити порушення ними "шкільного перемир'я". Про це повідомив координатор спільноти "Інформаційний спротив", народний депутат України Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Бойовики в Донецьку посилено поширюють чутки про те, що ЗСУ нібито з боку Пісків та Опитного знову намагаються захопити ДАП і пробитися на Спартак. Швидше за все, окупанти таким чином аргументують для місцевого населення порушення ними "шкільного перемир'я" із використанням важкого озброєння, намагаючись звинуватити в цьому українські війська", – містить у оперативних даних групи ІС.

Крім того, за інформацією військових експертів "Інформаційного спротиву", керівництво російсько-окупаційних військ на Донеччині непокоїться, бо думає, що ЗСУ найближчим часом перекинуть до зони АТО велику кількість безпілотників.

"Командування "1-го АК ДНР" в черговий раз вимагає від командирів "частин і підрозділів", які дислокуються у другому ешелоні, вжити виключних заходів щодо "маскування та розосередження бойової техніки і озброєння". Цього разу дана вимога у розпорядженні пояснюється тим, що ЗСУ збираються найближчим часом активізувати "ведення повітряної розвідки" за рахунок перекидання у зону АТО великої кількості БПЛА, в т.ч. "іноземного виробництва", – пише Тимчук.