На Харківщині відбулись військові навчання для старшокласників

ВГОЛОС

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся День відкритих дверей. Видовий вищий військовий навчальний заклад гостинно прийняв старшокласників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Передає mil.gov.ua

Бажання відвідати цей навчальний заклад виявило майже 400 осіб. Серед гостей були вихованці Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини, інших міст України. Офіцери військового вишу ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою університету, розповіли про умови вступу, та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів.

Окрім цього для гостей провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос». Також старшокласники оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням військового вишу.

Начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальностями. Гості мали змогу поспілкуватись з викладачами та курсантами.