У селі на Донеччині спечуть рекордну кількість млинців

Експрес 2
У селі на Донеччині спечуть рекордну кількість млинців
Про це Експрес-online повідомив Ігор Підчібій, представник Книги рекордів України. 10 тисяч млинців випікатимуть 18 лютого у селі Бойове Нікольського району на Донеччині.
Для приготування цієї страви зібрали більше 2 тисяч домашніх яєць, 125 кілограмів муки, 15 кілограмів цукру, 5 літрів рослинної олії, 315 літрів молока та 2 кілограми 400 грамів солі!
"Це буде найбільша кількість млинців випечених на одній території під час проведення одного свята, каже представник Книги рекордів України Ігор Підчібій. Якщо усе заплановане вдасться, ми зареєструємо це досягнення на сторінках нашої Книги рекордів".
Пекти млинці у селі Бойове на Донеччині будуть з нагоди свята проводу зими та зустрічі весни. Страву готуватимуть просто неба на спеціально облаштованих електричних плитах.
"Для того, аби спекти десять тисяч млинців, ми запросимо близько півсотні кухарів з різних сіл нашого району, розповідає Експрес-online Наталія Чуйко, співорганізатор рекорду. Після реєстрації рекорду пригощатимемо млинцями всіх учасників свята. А також завеземо частування військовослужбовцям нашого регіону та дітям-сиротам", каже Наталія Чуйко.
Оля ПІЛІЩУК