Викрадення Гриба російськими спецслужбами: до хлопця другий день не пускають українських лікарів

Сегодня
Викрадення Гриба російськими спецслужбами: до хлопця другий день не пускають українських лікарів

Російська влада другий день не пускає українських лікарів до Павла Гриба. Про це в Facebook повідомив батько хлопця Ігор Гриб.

"Краснодар. СІЗО №5 ФСВП РФ. Другий день українські лікарі Василь Притула і Юрій Кучин намагаються потрапити до Павла. Другий день відмова. Ні листи з Європейського Суду з прав людини, ні звернення державних органів влади України, ні просто людське співчуття не працюють в РФ. Слідчий, який веде справу, відмовився від зустрічі з консулом і лікарями. Знову написані скарги про заборону зустрічі з Павлом", – написав він.

.jpg_159

Раіше в МЗС України повідомили, що Україна направить лікарів в Росію до викраденого українця ПавлаГриба.

Як повідомлялося, російські спецслужби затримали українця Павла Гриба 25 серпня – на наступний день після перетину ним кордону Білорусі – і не допустили до нього ні представників МЗС України, ні адвоката. Білоруська сторона лише 31 серпня підтвердила факт перетину кордону українцем Павлом Грибом при в'їзді до Білорусі 24 серпня.

Представники захисту приїхали до слідчого ізолятора ФСБ в Краснодарі, де міститься громадянин України Павло Гриб, проте їх до затриманого не пустили. 13 вересня повідомлялося, що російські ЗМІ заявили про арешт Павла Гриба судом Краснодара на два місяці.

Російський адвокат Андрій Сабінін, який захищає утримуваного в Росії українця Павла Гриба, повідомив, що рішення про арешт хлопця до 17 жовтня було заочним. Сам Павло Гриб заявив, що не отримує призначені йому ліки і турбується про своє здоров'я.

За інформацією ЗМІ, побачення викраденого ФСБ РФ українця Павла Гриба з російської дівчиною Тетяною в Гомелі, з якою він познайомився в соціальних мережах. Після цього молодий чоловік був викрадений "невідомими в цивільному", які виявилися співробітниками російських спецслужб.