TMGINFO

Що робити, якщо iPhone гріється і швидко розряджається?

TMGINFO

Що робити, якщо iPhone занадто часто видає попередження про перегрів, а батарея швидко сідає? Кілька порад читайте в цій статті. Якщо ваш iPhone став сильно [...] The post Що робити, якщо iPhone гріється і швидко розряджається? appeared first on TMGinfo.net.

ТОП 10 сайтів України за минулий місяць

TMGINFO

На сайті Alexa в онлайн режимі можна слідкувати за списком найбільш відвідуваних сайтів як України так і світу. Сьогодні ми вам покажемо ТОП 10 сайтів України [...] The post ТОП 10 сайтів України за минулий місяць appeared first on TMGinfo.net.

Штучний інтелект: Google хоче навчитися передбачати смерть

TMGINFO

Команда Google взялася за похмуре завдання: передбачати смерть пацієнтів від різних захворювань, використовуючи штучний інтелект. Google працює над новим проектом під назвою «Медичний мозок». В [...] The post Штучний інтелект: Google хоче навчитися передбачати смерть appeared first on TMGinfo.net.

Нове покоління роутерів Wlan ax: що потрібно знати

TMGINFO

На ринок нарешті приходить новий стандарт WLAN який називається WLAN ax. Що це означає для вас і вашого маршрутизатора, пояснимо в цій статті. WLAN ax: [...] The post Нове покоління роутерів Wlan ax: що потрібно знати appeared first on TMGinfo.net.

Як додати виключення в брандмауер Windows

TMGINFO

Якщо програму блокує брандмауер Windows, ви можете запустити її, додавши виключення. Як це зробити, розповімо в нашій інструкції. Нашa інструкція відносяться до Windows 10. Однак [...] The post Як додати виключення в брандмауер Windows appeared first on TMGinfo.net.

Facebook, Google, Microsoft і Apple стежать за вашим місцезнаходженням та розмовами. Як це відклю...

TMGINFO

«Ні» – всім налаштуванням за замовчуванням. Як виправити настройки конфіденційності в Facebook, Google, Amazon, Microsoft і Apple, щоб ці технологічні гіганти не стежили за вами. [...] The post Facebook, Google, Microsoft і Apple стежать за вашим місцезнаходженням та розмовами. Як це відклю...

Що таке масштабування?

TMGINFO

Термін «масштабування» часто зустрічається в професійному жаргоні дизайнерів і технарів. Для чого він використовується і що означає, ви дізнаєтеся з цієї статті. Зазвичай «масштабування» означає [...] The post Що таке масштабування? appeared first on TMGinfo.net.

Як поставити пароль на папку в Windows

TMGINFO

Щоб захистити файли, заховайте їх у архів і поставте на нього пароль. Зробіть наступні дії і до ваших секретних матеріалів ніхто не добереться. Ніхто не [...] The post Як поставити пароль на папку в Windows appeared first on TMGinfo.net.

Як скинути MacBook і iMac до заводських налаштувань

TMGINFO

Скидання налаштувань знадобиться перед продажем пристрою або в тому випадку, якщо ви захочете почати роботу за MacBook або iMac з чистого аркуша. Як скинути комп’ютери [...] The post Як скинути MacBook і iMac до заводських налаштувань appeared first on TMGinfo.net.

Як завантажити фотографію в хорошій якості на Facebook

TMGINFO

Зробили крутий знімок, але після завантаження на Facebook він перетворився в піксельний жах? Все тому, що соціальна мережа стискає фотографії. Як цього уникнути, розповімо в [...] The post Як завантажити фотографію в хорошій якості на Facebook appeared first on TMGinfo.net.

Як встановити рингтон на iPhone без iTunes

TMGINFO

Якщо ви хочете встановити свій власний рингтон на iPhone, це можна зробити і без iTunes. Ми покажемо, як призначити рингтон самостійно. Щоб встановити на iPhone [...] The post Як встановити рингтон на iPhone без iTunes appeared first on TMGinfo.net.

Як змінити мелодію завантаження Windows

TMGINFO

Ви можете всього за пару кліків поміняти мелодію завантаження Windows, але спочатку необхідно розблокувати цю опцію. Ми покажемо, як змінити мелодію завантаження Windows. Крок 1. [...] The post Як змінити мелодію завантаження Windows appeared first on TMGinfo.net.

Мутні знімки? Очищаємо лінзу камери смартфона

TMGINFO

Якість фотографії залежить не тільки від її характеристик і налаштувань, але і від банальної чистоти лінзи. Це особливо актуально для смартфонів, які ми так часто [...] The post Мутні знімки? Очищаємо лінзу камери смартфона appeared first on TMGinfo.net.

Що робити, якщо ви забули код блокування iPhone?

TMGINFO

Всі знають, що можна заборонити стороннім особам доступ до iPhone за допомогою коду блокування. Але якщо ви самі забули код блокування, не варто впадати в [...] The post Що робити, якщо ви забули код блокування iPhone? appeared first on TMGinfo.net.

Як самому призначити комбінації гарячих клавіш в Word

TMGINFO

Деякі дії, наприклад, вставка зображень в документ за допомогою миші, займають багато часу, так як команди десь «заховані». При частому виконанні одних і тих же [...] The post Як самому призначити комбінації гарячих клавіш в Word appeared first on TMGinfo.net.

Як перенести свої дані на новий iPhone?

TMGINFO

Якщо ви хочете перенести дані на новий iPhone, спочатку створіть їх резервну копію. Потім ви зможете ними користуватися іншими пристроями, піднявши бекап з хмари або [...] The post Як перенести свої дані на новий iPhone? appeared first on TMGinfo.net.