InternetUA

Новини України та світу

Більше новин

Допомога українцям під час війни — що пропонує Польща для дітей.

У Польщі облаштовуватимуть житло для дітей-сиріт з України, а також тих, хто позбавлений батьківського піклування. Влада готується забезпечити їх комфортне проживання протягом тривалого часу.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

Житло планують облаштовувати для українських груп до 14 осіб у містах , де є доступ до медицини, шкіл та іншої необхідної інфраструктури. Наразі тривають перемовини щодо такої можливості з такими організаціями, як ЮНІСЕФ.

За словами очільника Національної соціальної сервісної служби Василя Луцика, повернення дітей до України з-за кордону наразі може розглядатися тільки у виключних випадках, тож питання їх розміщення за кордоном є актуальним.

Як оформити допомогу на дітей в Польщі

Як ми розповідали раніше, заявку на оформлення програми "Сім'я 500+" можна подавати онлайн. Для цього потрібно встановити на смартфон додаток польського органу соцстрахування ZUS. У ньому є форма для заповнення та розписані всі необхідні інструкції.

Разом із заявою слід подати документ, який свідчить про легальність перебування у Польщі:

 • карта побиту з відміткою "доступ до ринку праці";
 • номер PESEL з позначкою UKR;
 • вид на постійне проживання;
 • рішення щодо надання статусу біженця.

Гроші виплачують щомісяця під час перебування української родини у Польщі. Саме тому у разі виїзду з країни потрібно обов'язково повідомити свої плани до ZUS.

Кому належить допомога від Червоного Хреста

Раніше ми писали, що існують категорії осіб, на яких розповсюджуються виплати від Червоного Хреста в Польщі. Організація ретельно перевіряє заявки, щоб затвердити кошти саме тим українцям, які найбільше їх потребують. Право на отримання допомоги належить таким особам:

 • українцям, які прибули до Польщі після 1 жовтня 2022 року;
 • українцям, які на момент подання заявки проживають у Познані;
 • громадянам, які раніше не оформляли фінансову підтримку від благодійних організацій, зокрема ООН, Фонду ADRA, Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej та ін.;
 • людям, які живуть в поганих умовах і мають середній доход на родину не більше 2 450 злотих (21 315 грн).

Окрім вищевказаного, потрібно належати до однієї з категорій вразливості , зокрема:

 • мати неповнолітню дитину чи утримувати особу старше 60 років;
 • бути особою похилого віку (60+);
 • піклуватися про людину з інвалідністю.

Зауважимо, після сповіщення про схвалення допомоги та отримання коду верифікації ви матимете всього 14 днів , аби забрати свої гроші.

Источник: progroshi.news

Як роздавати інтернет з комп'ютера і телефона, коли немає світла: 5 способів.

Як роздавати інтернет з комп'ютера і телефона, коли немає світла: 5 способів.

Під час відключення світла в Україні мешканці можуть роздавати інтернет з телефону як на комп'ютер, так і на телефон, що допоможе залишатися у мережі, незважаючи на реалії українців.

InternetUA 3
СВОЄрідне місто. Затишні двори Запоріжжя

СВОЄрідне місто. Затишні двори Запоріжжя

Підписуйтесь на канал та залишайте коментарі під відео! Для нас важлива ваша думка! Наші соціальні мережі: Telegram: Facebook: Instagram: TikTok:

Телеканал TV5 2

Ветеранська політика – політика Героїв

Ветеранська політика – політика Героїв

Ветеранська політика в дії. В одному з центрів надання адміністративних послуг Кривого Рогу пройшов круглий стіл щодо реалізації комплексної програми підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей. У ній взяли участь дотичні до впрова...

Перший Міський телеканал. -

Яке імʼя тебе бісить?/Ранкове шоу

Яке імʼя тебе бісить?/Ранкове шоу

Аркадій, Андрій чи Настя? А яке імя вкрай не подобається тобі?! Ні, це не іменна дискримінація, це тренди «Тік току», а ведучі «Ранкового шоу» намагаються триматися на хвилі, тому й дізнавалися у криворіжців, які імя їх бісять та особливо ЧОМУ?! Я...

Перший Міський телеканал. 1

Момент прильоту по розташуванню ворога в окупованій Оленівці.

Момент прильоту по розташуванню ворога в окупованій Оленівці.

Цензор.НЕТ -

Допомога військовим від Ради оборони Кривого Рогу

Допомога військовим від Ради оборони Кривого Рогу

Їх вже іменують очима та кулаками наших захисників. Я кажу про бойових та розвідувальних «пташок», які на передовій надсилають «вогняні привіти» окупаційним військам. Підтримує та забезпечує необхідним обладнанням українських бійців і Рада оборони...

Перший Міський телеканал. -

Як ЗСУ фейковою зброєю вводять в оману росіян #shorts - DW Ukrainian.

Як ЗСУ фейковою зброєю вводять в оману росіян #shorts - DW Ukrainian.

#dwукраїнською #shorts #short #shortvideo #shortsvideo #shortsyoutube Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: Читайте новини України та світу - на нашому сайті: dw.com/ukrainian, у Facebook: fb.com/dw.ukrainian, на Twitter: twitter.com/dw_ukrai...

DW (Українською) 5