Імператорські пінгвіни можуть вимерти до кінця століття через зміни клімату.

Пінгвінів можна буде врятувати, якщо зростання глобальної температури залишиться в межах, передбачених Паризькою угодою.

Збереження нинішніх темпів глобального потепління може призвести до вимирання імператорських пінгвінів вже до 2100 року. Разом з тим, якщо зростання глобальної температури збережеться в межах 1,5 градусів Цельсія, передбачених Паризькою угодою, кількість цих птахів скоротиться на третину, повідомляє New Scientist.

Вимирання пінгвінів пов'язано зі скороченням кількості морського льоду, що тане через глобальне потепління. Зникнення морського льоду впливає на птахів, оскільки вони живуть на ньому в ході дев'ятимісячного процесу розмноження, він також є для них місцем линьки і захисту від хижаків. Крім того, скорочення льоду впливає на харчові ресурси, необхідні для існування виду.

"Пінгвіни – це вид-індикатор, вони як канарка у вугільній шахті попереджають нас про наслідки змін клімату. Повідомлення говорить про те, що нам потрібно слухати пінгвінів і проводити політику, яка дозволить досягти Паризької угоди, і робити це зараз", - заявила Стефані Дженув'єр з Океанографічного інституту Вудс-Хол.

У ході дослідження Дженув'єр і її колеги провели комп'ютерне моделювання, яке дозволило їм простежити долю імператорських пінгвінів при трьох сценаріях: зростанні глобальної температури в межах 1,5 градусів Цельсія, в межах двох градусів і якщо зміни клімату будуть йти так, як зараз.

Виявилося, що при збереженні нинішніх обсягів викидів, до 2100 року скоротиться 81-86% популяції пінгвінів, в залежності від їхьої здатності до пошуків нових будинків. При зростанні глобальної температури в межах 1,5 градусів Цельсія популяція скоротиться на 33%, а двох градусах Цельсія – на 44%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: США почали процес виходу з Паризької кліматичної угоди – Помпео

Раніше 11 тисяч вчених зі 153 країн світу заявили про настання "кліматичної надзвичайної ситуації". За їхніми словами, в разі, якщо існуючий порядок не буде переглянутий, не можна буде уникнути "невимовних людських страждань".

Новини по темі

Дістати радіо. Суд в США дозволив розкрити корпус Титаніка

Федеральний суддя США вирішив, що компанія RMS Titanic Inc. може готувати експедицію, щоб витягти з корпусу знаменитого корабля унікальний телеграф Марконі.

2

Як суперкомп’ютери допомагають нам у боротьбі з коронавірусом.

Розробка вакцини від коронавірусу — дуже складний процес, для якого потрібні серйозні обчислювальні потужності. Такі потужності можуть забезпечити суперкомп’ютери, які дозволяють обробляти генетичну інформацію набагато швидше.

2

Влітку в Китаї почнуть випускати BMW iX3 (фото)

BMW влітку нинішнього року почне випускати в Китаї свій новий електричний кросовер BMW iX3. Цьому не завадить навіть пандемія коронавируса.

1

Цукерберг розкритикував Twitter через зазначений, як фейк, пост Трампа.

Засновник Facebook висловив думку, що приватні компанії не повинні вчиняти подібні дії, якщо вони надають людям платформу для висловлення своїх поглядів.

1

Kia розробить дешевий електрокар за 6 тис. євро (фото)

Kia розробить і випустить на ринок мініатюрний дешевий міський електромобіль, який буде знаходитися в тому ж сегменті, що і Citroen Ami. Його ціна складе близько 6 600 євро.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie