Полірують шкіру і виводять бородавки: 15 фактів про банани, які ви не знали

АСН 1
Полірують шкіру і виводять бородавки: 15 фактів про банани, які ви не знали

Полірують шкіру і виводять бородавки: 15 фактів про банани, які ви не знали

У багатьох з нас банан - це майже щоденний продукт, яким завжди можна перекусити, щоб вгамувати голод. Він має приємний аромат і використовується в безлічі різних кухонь і страв, від каррі до морозива. Але що ще ви знаєте про це жовте диво?

1. Якщо у людини присутня алергія на банани або навіть на авокадо і каштани, то у неї також підвищений ризик виникнення алергії на латекс. І навпаки: багато «латексних» алергіків також не переносять банани.

2. Класичний сорт бананів, який люди в основному споживали в минулому, називався «Грос Мішель». Це була солодша і більш кремова за текстурою альтернатива сучасному банану, але через грибкове захворювання в Центральній і Південній Америці в 1950-60-х цей сорт практично повністю загинув.

3. Від бородавки можна позбутися приблизно за 2 тижні, щодня прикладаючи до неї внутрішню сторону шкірки банана.

4. З наукової точки зору банан - це ягода, а полуниця - ні. Така плутанина - це вина всесвітньо прийнятої класифікації ягід, у яких насіння повинні бути в м'якоті, а не зовні.

5. Банани можуть допомогти знизити ризик інсульту і серцевих нападів через високий рівень в них калію.

6. Найбільшим споживачем бананів по всьому світу є Уганда, де середньостатистична людина щодня споживає близько 605 г цих плодів.

7. Масла на внутрішній частині бананової шкірки можуть зняти запалення і свербіж, викликані укусами комах.

8. Ідеальний грунт для вирощування бананів повинен містити рівень PH. від 5.5 до 6.5, а також не бути занадто солоним і занадто прохолодним. Однією з найбільших проблем для бананів є коренева гниль, яка з'являється саме в холодному грунті.

9. У зелених бананах дуже високий вміст крохмалю. У дозрілих жовтих бананах цей крохмаль перетворюється на цукор.

10. У 2012 році жителю штату Іллінойс вдалося встановити світовий рекорд: він почистив і з'їв 8 бананів за 60 секунд.

11. У 2001 році на Канарських островах була вирощене найбільше гроно бананів. У ньому було 473 окремих плода, і воно важило 130 кг.

12. Банан складається з води приблизно на 75%. Для прикладу, огірок і редис складаються з води на 96% і 95% відповідно.

13. Сорт банана Кавендіш, який ми споживаємо зараз, знаходиться в зоні ризику. Йому загрожує вимирання від того ж захворювання, яке вразило його попередника.

14. Латинська назва банана - musa sapientum, що перекладається як «плід мудреців».

15. Шкіряні вироби (сумки та взуття) можна відполірувати внутрішньою стороною бананової шкірки, а потім протерти м'якою ганчіркою.