Через спроби заблокувати роботу месенджера Telegram у Росії постраждали сервіси Amazon і Google. Блокування роботи месенджера призвело до перебоїв у роботі низки інших інтернет-ресурсів

ZAXID.NET 6

У зв'язку з обмеженням доступу до месенджеру Telegram російське відомство «Роскомнагляд» зажадало видалити заблокований в Росії месенджер Telegram з магазинів додатків App Store і Google Play.

Водночас, через блокування мільйонів IP-адресів «хмарних» сервісів Amazon і Google, які пов'язані із месенджером Telegram, також постраждали онлайн-магазини, кур'єрські служби, «хмарні» сховища, онлайн-ігри, сервіси компанії Microsoft, месенджер Viber і російська соціальна мережа «Однокласники», повідомляє російський «Інтерфакс».

Зазначимо, що починаючи з понеділка, 16 квітня, «Роскомнагляд» продовжує блокувати IP-адреси, пов'язані з Telegram. Як свідчать дані спеціалізованих ресурсів, де викладено лічильники повністю блокованих IP за даними офіційного реєстру Роскомнагляду, станом на вечір вівторка, 17 квітня, їхня кількість перевищила 19 млн по всьому світу.

Нагадаємо, що Таганський суд Москви в п'ятницю, 13 квітня, ухвалив заблокувати месенджер на території Росії у зв'язку з відмовою надати ФСБ ключі шифрування для доступу до листів користувачів.