Проїзд у багатьох маршрутках Києва став дешевше муніципального транспорту

Сегодня 1
Проїзд у багатьох маршрутках Києва став дешевше муніципального транспорту

В Києві після підвищення тарифів на проїзд в комунальному громадському транспорті з чотирьох до восьми гривень розцінки в столичних маршрутках залишилися незмінними і зробили їх більш економним варіантом для киян.

Як повідомляє кореспондент "Сегодня", незважаючи на подорожчання проїзду в метро, тролейбусах, трамваях і комунальних автобусах, маршрутники, які зазвичай трепетно ставляться до своїх заробітків, не стали піднімати розцінки.

В результаті проїзд у багатьох маршрутних таксі Києва виявився на одну або дві гривні дешевше, ніж в громадському муніципальному транспорті.

Нагадаємо, 12 липня під стінами КМДА почалася акція проти підвищення цін на проїзд в громадському транспорті. У той же час біля станції метро "Хрещатик" через дорогу від КМДА зібралися прихильники підняття цін. Це люди в формі "Київспастрансу", а також машиністи підземки.

Раніше ми повідомляли, що з 14 липня в Києві підвищать вартість проїзду в комунальному транспорті до 8 гривень. Готуються до подорожчання і в метро: вчора на станціях вже бачили свіжі оголошення про підняття тарифу до 8 грн. Також в них зазначено, що сині жетони замінять зеленими.