Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

«Сохнут» готується до виходу з РФ і переходу в онлайн.

Єврейська агенція шукає нову модель роботи в РФ.

Попри певний прогрес у зменшенні напруги між Росією та Ізраїлем завдяки посередництву президента Іцхака Герцога, керівництво Єврейського агентства «Сохнут» може офіційно припинити свою фізичну діяльність і присутність у Росії . Про це повідомляє Jerusalem Post з посиланням на джерело, близьке до організації.

Як стало відомо, в середу в штаб-квартирі агентства в Єрусалимі відбулася емоційна нарада щодо того, як перенести організацію з Росії в Ізраїль і здійснювати всі можливі види послуг дистанційно: в режимі онлайн, або телефоном.

Крім того, Агентство має намір змінити модель роботи на модель благодійних фондів.

«Вони не займатимуться жодною фізичною діяльністю в Росії після свого «виходу», однак фінансуватимуть місцеві заходи або надішлють тимчасових педагогів з Ізраїлю, щоб брати участь в житті та допомагати єврейській громаді», — повідомило джерело.

Втім, особисто представники, які надаватимуть інформацію про репатріацію, в РФ присутні не будуть. Для отримання інформації щодо аліі, бажаючи повинні будуть звертатися до Глобального центру в Ізраїлі.

Водночас, за інформацією видання, Іцхак Герцог 9 серпня провів розмову з Путіним щодо вирішення цього питання. Сторони нібито запевнили одна одну в повазі та заявили, що співпрацюватимуть. Втім про жодні офіційні рішення та коментарі не йдеться.

Читайте також: Хасидський рух «Хабад» у США розпочав судовий процес проти Росії

Єврейське агентство «Сохнут» керує недільними школами по всій країні, підтримує місцеві громади в організації заходів до єврейських свят і організовує заходи для молоді, які сприяють участі в довгострокових програмах в Ізраїлі.

Нагадаємо, що зустріч щодо присутності Агентства в Росії між ізраїльською делегацією, направленою до Москви, та російськими чиновниками минулого тижня зайшла в глухий кут .

Related video

На 19 серпня призначено судове засідання, під час якого судді можуть заборонити діяльність «Сохнуту» , як рекомендував Мін'юст.

Підготував/ла : Микита Ткаченко
10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини
АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо:

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ о поражении России в Лимане @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ о поражении России в Лимане @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию на фронте, в частности, события в городе Лиман. Он заявил, что из-за путинской армии в России пошатнулась власть. Стоит прочтения на сайте:

1