Експерт розповів, як європейські країни покращували рівень англійської.

За результатами дослідження міжнародної освітньої компанії EF English First Україна посідає 43-тє місце з 88 країн за рівнем володіння англійською мовою.

"Зараз директор через недостачу педагогів може взяти будь-кого на місце вчителя. Але де гарантія, що така особа володіє елементарними методиками і підходами до викладання, - говорить шеф-редактор порталу "Освітня політика" Віктор Громовий. - Також у нас немає середовища, у якому людина зможе вчити англійську за межами школи. Понад 10 років тому у Грузії зробили мовний прорив. Англійська мова стала пріоритетом. У країну за площею як наша Одеса запросили на надзвичайно вигідних умовах працювати п'ять тисяч носіїв мови. Для Грузії така програма "відкрила вікно" у Європу".

За рівнем володіння англійською мовою Україна посідає 43 місце з 88 країн. 18% наших громадян знає її на середньому рівні.

"На одній із конференцій у Бостоні виступав директор із Латвії. Його англійська була практично бездоганна. На моє запитання, як він так якісно вивчив мову, він розповів, що у дев'яності роки в програмі латвійських заступників та директорів з'явилася вимога вільно володіти англійською, - каже експерт. - Влітку, на місяць, для них організовували інтенсиви з цієї мови на базі санаторію в Юрмалі. Туди ж запрошували велику кількість англійців та американців. Розмовляли усі сторони виключно англійською. І так впродовж кількох років. Крім того, латвійці брали участь в міжнародних проектах, де за кошти держави виїжджали за кордон і там спілкувалися з носіями мови. Таким чином, вони всі вивчили англійську".

В Україні 18% громадян володіють англійською на середньому рівні.

Новини по темі

Іран повідомив про нову смерть від коронавірусу

В Ірані зареєстрували десять нових випадків зараження коронавірусом COVID-19, включаючи одну смерть.

1

Вкрали найбільше готівки в історії країни

Уранці 22 лютого 2006-го група з щонайменше шести озброєних чоловіків пограбувала сховище банку в Кенті, Велика Британія.Вкрали 53 млн фунтів. Це стало найбільшим пограбуванням в історії країни.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці пограбували 23 російські банк...

1

В Італії зафіксовано другу смерть від коронавірусу

В Італії померла друга особа, у якої було діагностовано зараження коронавірусом COVID-19.

1

Трамп розлютився, що хворих на коронавірус американців повернули додому.

Про рішення евакуювати хворих громадян Трамп дізнався вже постфактум.

1

Коронавірус з Китаю може "жити" в організмі без симптомів довше, ніж заявляли раніше.

У 70-річного чоловіка виявили інфекцію майєе через місяць.

2 363

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie