Початок нового життя: 13 липня 2018 — Сонячне Затьмарення і Молодик

АСН 12
Початок нового життя: 13 липня 2018 — Сонячне Затьмарення і Молодик

Початок нового життя: 13 липня 2018 — Сонячне Затьмарення і Молодик

13 липня 2018 року 1 місячний день, Сонячне Затьмарення і Молодик. Це буде дуже важливий, доленосний, світлий день. У знаку сім'ї та дома Раку відбудеться відразу дві події: Сонячне Затьмарення і Молодик.

Сонячне Затьмарення 13 липня 2018 року Початок Затемнення: 4:48 Максимальна фаза: 06:01 Закінчення: 7:13

Сонячне Затьмарення принесе кожній людині початок змін в таких сферах життя:

зона комфорту і безпеки відносини в родині і з близькими людьми питання нерухомості, дома, облаштування житла фундамент життя особисті якості кожної людини

Сонячне Затьмарення 13 липня 2018 пророкує початок будівництва фундаменту для реалізації своїх цілей. Кожен Знак Зодіаку зможе почати шлях до реалізації задуманого.

Важливо! Затемнення Сонця буде проходити на тлі опозиції Сонця з Плутоном, тому потрібно всіляко уникати конфліктів і бути дуже обережними. Люди будуть схильні до прояву несправедливості та зловживанню владою, розповідає Луна.

Світлий 30 місячний день - 13 липень 2018 року 30 місячний день - з 13 липня 4:18 по 13 липня 5:48

13 липня 2018 року одну годину буде тривати світлий день любові - 30 місячна доба. Символ дня - Лебідь.

У 30 місячний день дуже сприятливо: зробити практику подяки відпустити минуле наповнитися любов'ю робити добрі справи це день благодійності, любові, світла і радості

1 місячний день, Молодик 1 місячний день, Молодик - з 13 липня 5:48 по 14 липня 5:35

Під час Сонячного Затемнення почнеться 1 місячний день, настане Молодик. Це дуже світлий, добрий, приємний і доленосний період. Символом 1 місячного дня є Свічка, Світильник.

Молодик - це період початку нового етапу в нашому житті, час, коли ми впливаємо на свою долю, коли наше життя починається з чистого аркуша. У цей день за допомогою своїх думок, слів і вчинків ми визначаємо своє майбутнє. І так як Молодик відбудеться в Раку, час помріяти про фундамент свого життя, будинку своєї мрії, щастя своєї сім'ї.

В Молодик 13 липня 2018 року: можна притягнути у своє життя різні блага важливо берегти сили і енергію слід думати тільки про хороше потрібно всім серцем вірити в світле прекрасне майбутнє можна створювати списки бажань можна робити Карту Бажань слід робити ритуали на бажання можна починати дієту, здоровий спосіб життя не варто перевтомлюватися стрижка протипоказана сни віщі, покажуть, що буде в майбутньому