Лідерами довіри у жителів ОРДЛО є Путін і Соловйов — опитування.

Українські діячі сильно відстають.

Соціологи "Нью Імідж Маркетинг Груп" запропонували респондентам ОРДЛО самостійно вписати ім'я того, хто особисто для нього є лідером довіри. Вийшло, що лідерами довіри є В.Путін і В.Соловйов. Українські діячі сильно відстають. Рінат Ахметов опинився на 8 місці, а В.Медведчук — на 14 місці.

Такі дані наводяться в спільному дослідженні Українського інституту майбутнього і "Дзеркала тижня. Україна", проведеному за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп".

30р

А ось чинний президент Володимир Зеленський за цим рейтингом ледве потрапив до двадцятки, розділивши 18-19 місця з показником 1,3%.

Читайте також: 89,7% жителів ОРДЛО не вважають, що Росія окупувала Крим — дослідження

Дослідження проводилося з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольної частині Луганської і 806 — в непідконтрольної частини Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПЛ, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Мер сербського міста на тлі протестів заявив про небезпеку «українського сценарію».

Посольство вказало меру Вождоваца на неприпустимість говорити в подібному тоні про Революцію Гідності та європейський вибір України.

1

У Росії оцінили можливість військового перевороту в Кремлі.

Внутрішньополітичне напруження в Росії досягло максимуму, і не можна виключати можливість військового перевороту. Про це висловився російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер в коментарі “Апостроф”, передає НАРОДНА ПРАВДА. Внутрі...

1

Зеленський назвав Росію «тією стороною» : українці обурилися запізнілою реакцією на розстріл ЗСУ.

Президент виступив із заявою через добу після події

2 4

Посольство США відреагувало на вбивство російськими бойовиками українського медика.

Посольство США засуджує безперервну жорстоку агресію очолюваних Росією сил на Донбасі

2

Постернак: Огромный теневой кусок экономики будет выведен «на свет» .

Ну что ж - это произошло. Рынок игорного бизнеса легализирован. Осталось только завершить все технические парламентские процедуры и дождаться, когда президент поставит подпись.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie