Лідерами довіри у жителів ОРДЛО є Путін і Соловйов — опитування.

Українські діячі сильно відстають.

Соціологи "Нью Імідж Маркетинг Груп" запропонували респондентам ОРДЛО самостійно вписати ім'я того, хто особисто для нього є лідером довіри. Вийшло, що лідерами довіри є В.Путін і В.Соловйов. Українські діячі сильно відстають. Рінат Ахметов опинився на 8 місці, а В.Медведчук — на 14 місці.

Такі дані наводяться в спільному дослідженні Українського інституту майбутнього і "Дзеркала тижня. Україна", проведеному за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп".

30р

А ось чинний президент Володимир Зеленський за цим рейтингом ледве потрапив до двадцятки, розділивши 18-19 місця з показником 1,3%.

Читайте також: 89,7% жителів ОРДЛО не вважають, що Росія окупувала Крим — дослідження

Дослідження проводилося з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольної частині Луганської і 806 — в непідконтрольної частини Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПЛ, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Портнов для ДБР - заявник і свідок.

иректор Державного бюро розслідувань Роман Труба пояснив зустрічі в своєму кабінеті з колишнім главою Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрієм Портновим.

Заступник міністра Клітіна заявила, що «ефектна зовнішність» допомагає їй працювати.

Заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що «ефектна зовнішність» допомагає їй працювати, хоча раніше вона її соромилася.

Проєкти молодих вчених профінансують на 100 млн грн наступного року.

Міністерство освіти і науки України профінансує майже 200 проєктів молодих учених на 100 млн грн наступного року.

2

"Арбітраж нас почув": Зеркаль прокоментувала рішення суду в Гаазі.

Українські позиції знайшли відображення в документах провадження.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie