Єврокомісія закликає США переглянути рішення щодо ВООЗ.

«Глобальна співпраця та солідарність, яка має прояв у багатосторонніх зусиллях, є єдиним ефективним та життєздатним шляхом, щоб виграти битву, з якою стикнувся світ» - Єврокомісія закликає США переглянути рішення щодо ВООЗ

«Глобальна співпраця та солідарність, яка має прояв у багатосторонніх зусиллях, є єдиним ефективним та життєздатним шляхом, щоб виграти битву, з якою стикнувся світ»

Високопосадовці ЄС закликали США переглянути рішення про розірвання відносин з ВООЗ

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та високий представник ЄС Жозеп Боррель закликали США переглянути рішення про розірвання відносин із Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Спільну заяву політиків оприлюднено на сайті Європейської служби зовнішніх справ.

«ВООЗ має й надалі залишатися на чолі міжнародної відповіді на пандемію (корнавірусу). Для цього участь та підтримка всіх сторін є необхідною... Перед лицем глобальної загрози настав час посиленої співпраці та спільних рішень. Слід уникати дій, що можуть послабити міжнародну відповідь. У цьому контексті ми закликаємо США переглянути своє рішення», – йдеться у зверненні.

Фон дер Ляєн і Боррель наголошують, що нині, коли світ протистоїть пандемії Covid-19, головним завданням є рятувати життя, стримати та пом’якшити удар пандемії. «Європейський Союз продовжує підтримувати ВООЗ у цьому сенсі та вже виділив додаткове фінансування», – зазначають вони.

Європейські лідери нагадали, що в ініційованій ЄС резолюції, яка була ухвалена під час Світової асамблеї охорони здоров’я 19 травня, всі країни-члени ВООЗ погодилися започаткувати неупереджену, незалежну та всеохоплюючу оцінку ефективності реакції світової спільноти на пандемію коронавірусу. Головною метою таких дій має бути підвищення готовності світу до майбутніх глобальних викликів у сфері здоров’я.

«Глобальна співпраця та солідарність, яка має прояв у багатосторонніх зусиллях, є єдиним ефективним та життєздатним шляхом, щоб виграти битву, з якою стикнувся світ», – наголосили європейські лідери.

Як повідомлялося, 29 травня президент США Дональд Трамп оголосив, що Сполучені Штати припиняють відносини із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), яка «не змогла реалізувати нагальні й потрібні реформи».

Перед цим він заявляв, що ВООЗ не впоралася зі своїми обов’язками під час епідемії Covid-19, а також не перевіряла дані про коронавірусну інфекцію, надані Китаєм. Фінансування ВООЗ Трамп заморозив у середині квітня.

Новини по темі

Копакабана под запретом. Рио-де-Жанейро закроет пляжи до появления вакцины от коронавируса

Власти города считают, что запрет может действовать минимум до лета 2021 года.

1

Викликає жаль. В Євросоюзі прокоментували перетворення собору Святої Софії на мечеть

Високий представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз розчарований рішенням Туреччини зробити з собору Святої Софії мечеть.

1

Закритим барам в Токіо будуть платити по $4 тисяч через коронавірус.

Напередодні в місті зафіксували сплеск нових випадків коронавірусу.

1

ВООЗ виступила проти повернення жорсткого карантину і пояснила причину.

В організації закликали дотримуватися дистанції і носити маски

1 1

Производители нефти уткнулись в дно сокращений

Как многие заметили, цена нефти, путем резкого ограничения ее добычи, добралась до 40 долларов за баррель, а потом и перевалила за эту отметку, выскочив даже за 43 доллара, правда на момент написания этого текста, она слегка снизилась до уровня...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie