Путін в групі «коронавірусного» ризику і грандіозний секс-скандал у Південній Кореї.

Випуск журналу №12 від 2 квітня 2020

Журнал НВ зібрав витяги з найцікавіших публікацій світової преси за тиждень.

The Washington Times, США

Незадовго до початку епідемії коронавірусу кілька китайських ЗМІ розповіли про дослідження у сфері вірусології, зокрема хвалили Тяня Цзюньхуа, вченого з Уханю, і називали його лідером в роботі з вірусами кажанів.

Той штам коронавірусу, який тепер заражає сотні тисяч людей по всьому світу, мутував від кажанів і, згідно з офіційною версією, імовірно інфікував тварин і людей на ринку диких тварин в Ухані. Однак точне походження вірусу залишилося загадкою. Публікації про масштабні дослідженнях вірусів кажанів у Китаї можуть спричинити за собою нові заклики до Пекіну оприлюднити інформацію про роботу Уханьських вчених.

Фото: Linfa Wang

Відеоролик, розміщений в інтернеті в грудні і профінансований китайським урядом, демонструє, як Тянь в печерах у провінції Хубей збирає зразки у спійманих кажанів і розкладає їх в пробірки. «Я не лікар, але я працюю, щоб лікувати людей», — говорить Тянь.

Відповідно до заяв китайських чиновників, коронавірус, ймовірно, передався людям від диких тварин на оптовому ринку морепродуктів Хуанань в Ухані, до того ж ринок знаходиться неподалік від Уханського Центру з контролю і профілактики захворювань, де і займалися дослідженням вірусів кажанів.

Китайські чиновники відмовилися надати зразки штамів свого коронавірусу американським дослідникам після того, як спалах став надбанням громадськості, і тижнями не дозволяли міжнародним фахівцям з хвороб відвідати Ухань.

Деякі американські та інші зарубіжні вчені спростували повідомлення, що зв’язують новий вірус із дослідницькою лабораторією в Ухані. На їхню думку, вірус природним шляхом передався людям, а потім почав поширюватися від людини до людини. Але інші кажуть, що все більше фактів вказує на те, що вірус, можливо, вивчали в китайській лабораторії і він вийшов назовні — або інфікував співробітника, або через хвору лабораторну тварину.

Передплатіть, щоб прочитати повністю

Нам необхідна ваша підтримка, щоб займатися якісною журналістикою

Передплатити Я вже передплатник

Перший місяць 1 ₴. Відмовитися від передплати можна у будь-який момент

Сыч

Віталий Сич, Головний редактор

Друзі, ми вводимо платний доступ до частини контенту НВ.

Ми гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також ніколи не побачите тут прихованої комерційної реклами, яку називають джинсою.

Дякуємо всім, хто читає і підтримує нас.

Всі матеріали випуск №12 журналу, від 2 квітня 2020

Новини по темі

Невідомі викрали білоруського опозиціонера

Білоруського опозиціонера Миколу Статкевича викрали невідомі у Мінську."На вулиці Маяковського, порушивши всі правила дорожнього руху, маршрутка перекрила нашу дорогу і змусила зупинитися. Люди в цивільному вирвали ключ з машини, витягли Миколу і ...

Астронавти показали вантажне відділення Crew Dragon.

Сьогодні відбулося стикування корабля Crew Dragon з МКС

1

Байден випередив Трампа. Опитування

Колишній віцепрезидент виявився популярнішим за чинного президента

1

У США на протестах з'явився Бетмен: заарештовано майже 2 тисячі осіб.

Момент потрапив на відео

2 1

В Іспанії планують продовжити надзвичайний стан до 21 червня.

«Це буде останнє продовження надзвичайного стану» – прем’єр-міністр

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie