UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

рф не змогла зібрати бойову піхоту для успішного просування на Донбасі - британська розвідка.


На вихідних росія продовжувала концентрувати зусилля на зміцненні оборони на півдні України. Попри зміну напрямку зусиль, росія продовжує атаки на українські позиції в Донецькій області.


Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії в Twitter.
У відомстві підкреслили, що за останні 30 днів наступ росії на Бахмут був найуспішнішим на Донбасі, однак за цей час окупантам вдалося просунутися всього на 10 км. При цьому на інших ділянках Донбасу, де росія намагалася прорватися, військові просунулися не більше ніж на 3 км за місяць. «Попри триваюче інтенсивне використання артилерії в цих районах, росія не змогла зібрати бойову піхоту в достатній кількості, щоб забезпечити більш істотне просування», - підкреслили в британській розвідці. Читайте також:  Зазначимо, попри заяви москви до «бажання діалогу» вона не хоче закінчити війну проти України переговорами. Немає жодних ознак того, що країна-окупант готова до дипломатичних рішень, розповілапосол США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.
росія почала активно перекидати свої війська на південь України. Найближчим часом розпочнеться нова фаза війни, основний фронт якої займатиме близько 350 км.
В Україні створили спеціальну групу, яка розробить механізм для стягнення з росії збитків, завданих війною. Глава держави Володимир Зеленський вже провів нараду, де обговорили це питання.
Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини

Путін більше хоче утримати окупований південь України, а не Луганщину – ISW.

Ймовірно російський диктатор Володимир Путін більше зацікавлений у тому, аби утримати окупаційний режим на території Запорізької та Херсонської областей, а не "захистити" позиції росіян на Луганщині. 

Українська правда

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: