Субсидії відберуть у мільйонів українців та пенсіонерів: Рада прийняла скандальне рішення.

Субсидії відберуть у мільйонів українців та пенсіонерів згідно законопроекту, що був проголосований у першому читанні Верховною Радою України 20 вересня.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У п’ятницю у першому читанні більшістю голосів, 254, народні обранці підтримали законопроект № 1231 про верифікацію пенсій та інших державних виплат.

Даним нормативно-правовім актом передбачається введення обов’язкової перевірки правомірності нарахування та виплати всіх державних та недержавних соціальних виплат, у тому числі пенсій, пільг, субсидій, стипендій тощо.

Передбачається, що буде проводитись комплекс заходів щодо перевірки документів та інформації, що надаються отримувачем пільг та інших соціальних виплат, на підставі, яких здійснено нарахування та виплата.

У той же час думки народних обранців по даному законопроекту розділилися. Одні підходять радикально та відзначають, що він є дуже справедливим, адже нечесно коли одна і та сама людина, маючи квартири у різних куточках України на кожну отримує субсидію.

Інші більш лояльні, відзначають, що це крок назад, адже питання призначення субсидії буде вирішувати місцевий чиновник, що в умовах високого рівня корупції, може негативно позначитися на боротьбі з цим негативним явищем.

«Існують великі підозри, що цей закон буде використаний саме для того, щоб забрати субсидії у мільйонів українських сімей. Подивіться, хто за цим законом буде приймати рішення – місцевий чиновник. Ось коли лівою рукою боремося з корупцією, а правою її знову узаконюємо. Мені здається, це неправильний шлях », – заявив Артур Герасимов.

У той же час, було розглянуто і альтернативний проект № 1231-1, якій передбачає проведення такої перевірки виключно за бажанням конкретної особи. При цьому пенсії та стипендії до переліку виплат які підлягають перевірці не включалися.

Нагадаємо, згідно з даними державного бюджета, з 1 січня 2019 року мінімальна заробітна плата в країні зросла з 3723 до 4173 грн в місяць. Підвищення пенсій іншим категоріям громадян, тобто приблизно 11 млн українців, мають здійснити вже восени 2019 року.

Новини по темі

Роман Доник: Я очень хочу и очень стараюсь быть позитивным.

ОК. Наверное, нужно пояснить. Понимаете, все что сейчас происходит, я воспринимаю не просто критически, а ооочень критически. Даже можно сказать отрицательно. Заведомо ожидая от власти какого то пдвоха и наебалова. Моя паранойя расцвела буйным цве...

1

«Кожен фейк має своє ім'я» . Мендель прокоментувала матеріал про топфейки, серед іншого - її вагітність від Зеленського. ВIДЕО

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель 11 липня в Instagram прокоментувала матеріал "24 каналу" про найгучніші фейки року.

За период карантина Нацполиция выписала украинцам общую сумму штрафов на сумму 6,6 миллиона гривен.

В Украине всего с начала проверок было составлено почти 18 тыс. административных протоколов о штрафах за нарушение карантина на общую сумму 6,6 млн грн

1

ПЦУ та УПЦ вирішили не проводити хід у 1032-гу річницю Хрещення Київської Русі.

Православна церква України і Українська православна церква не проводитимуть хресний хід в 1032-гу річницю Хрещення Київської Русі в кінці липня.

2

В аэропортах Львова и Киева установят ПЦР-лаборатории: Криклий рассказал детали новшества.

В аэропортах Киева и Львова планируют в ускоренном режиме установить лаборатории для ПЦР-тестирования

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie