#KyivNotKiev. Міжнародна асоціація повітряного транспорту змінила написання столиці України

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) змінює транслітерацію Києва в межах кампанії #KyivnotKiev. Про це поінформували 20 жовтня на сторінці ініціативи МЗС України CorrectUA у Twitter.

"Вдячні IATA за ухвалення рішення використовувати коректну назву української столиці як #Kyiv. Це важливий крок, що поклав край використанню Kiev у міжнародній практиці!" – ідеться у твіті.Онлайн-кампанію #KyivNotKiev МЗС України запустило в жовтні 2018 року.

Новини по темі

Президента Сербії госпіталізували через проблеми із серцем.

Президент Сербії Александр Вучич заявив, що повернеться до роботи 18 листопада.

1

Маркарова: В Україні стандартні рецепти економічного зростання ще не використано.

Міністерка фінансів України Оксана Маркарова вважає, що прямі інвестиції в країну стримують відсутність реформи судової системи і правоохоронних органів.

2

Орлуша: Путіна призначив Березовський. Це була його велика помилка

Колишній російський політтехнолог Андрій Орлов, відомий як поет Орлуша, вважає, що російського бізнесмена Бориса Березовського вбили люди президента РФ Володимира Путіна.

2

Милованов заявив, що приватизовуватимуть не всі українські підприємства.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, питання приватизації підприємств залежить від їхньої стратегічності, сервісності та прибутковості.

2

У Венеції вода почала відступати після чергового піку повені.

Прогнозували, що вода у Венеції до середини дня 17 листопада підніметься до рівня 160 см, однак пік не перевищив 150 см.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie