Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Не так багато людей готові йти в держсектор, особливо на керівні посади.

"На ринку праці, на жаль, не дуже багато людей, які готові відповідати існуючим викликам. Більше того, не секрет, що не дуже багато людей готові йти в держсектор, особливо на керівні посади ... Держсектор накладає великі особистісні ризики за ухвалення рішень. Тому для роботи тут потрібне велике бажання", - заявив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Він також зазначив, що на ринку виробничого персоналу, особливо в селах, також складно знайти кваліфіковані кадри, здатні працювати з автоматизованими процесами.

"Є проблема з автоматизацією. Спробуй знайди людину, яка працює в селі на комп'ютері, а не на рахівниці чипапірці. Якщо ми хочемо знайти технічно підкованих людей, які дійсно готові працювати, - потрібні більш високі зарплати", - розповідає Смілянський.

За його словами, компанія йде до того, що в її штаті буде менша кількість більш високооплачуваних людей. Водночас не всі співробітники, які зараз працюють у компанії, готові переходити на повну ставку навіть з підвищенням окладу.

"Тому ми стільки зусиль зараз вкладаємо саме в IT, в процеси, в поліпшення логістики. Не тому, що вони завтра дадуть ефект, а тому що я розумію, що ринок праці кращим не стане. Якщо я буду конкурувати з полуницею в Польщі - нічим хорошим це не закінчиться", - підкреслює гендиректор "Укрпошти".

Також читайте: Смілянський: Листоноші не отримують 1000$, я помилився

Новини по темі
«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

Європейський Союз на тлі загрози вторгнення Російської Федерації продовжить підтримувати Україну та використовувати усі можливі дипломатичні важелі, щоб змусити Кремль відмовитись від будь-яких агрнесивних планів.

Цензор.НЕТ

Рік тому Венедіктова втрутилась у розслідування НАБУ щодо Татарова і запустила процес  «зливання»  справи. International Ukraine.

Рік тому Венедіктова втрутилась у розслідування НАБУ щодо Татарова і запустила процес «зливання» справи. International Ukraine.

Рік тому Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова втрутилась у резонансне розслідування Національного антикорупційного бюро щодо заступника голови Офісу Президента Олега Татарова.

Цензор.НЕТ

Якщо Путін зважиться на вторгнення до України -  «Північному потоку-2»  кінець. ЄНП Вебер.

Якщо Путін зважиться на вторгнення до України - «Північному потоку-2» кінець. ЄНП Вебер.

Якщо Російська Федерація таки вирішить напасти на Україну, уряд Німеччини повинен негайно згорнути проект "Північний потік-2". І нова влада має чітко позначити свою позицію.

Цензор.НЕТ

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент