Пенсія в Україні: на українців чекають важливі зміни у 2020 році.

Пенсія за віком в Україні найближчим часом буде призначатися автоматично, розрахунок розміру виплат можна буде зробити онлайн.

Про це повідомляється в Указі №837/2019 президента України Володимира Зеленського, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Указі передбачає створення Кабінетом міністрів низки законопроектів у цій сфері.

Зокрема, вже до кінця 2019 року в Україні мають намір надавати більшість адміністративних послуг в електронному вигляді, в тому числі це стосується пенсійного забезпечення з урахуванням потреб громадян з інвалідністю.

Вже до кінця року на сайті ПФУ повинен заробити “Пенсійний калькулятор”, який зможе автоматично розраховувати, якою буде пенсія.

Крім того до 30 червня 2020 року заплановано ввести наступні зміни:

механізм автоматичного, без звернення особи, призначення пенсій за віком після досягнення пенсійного віку;

обов’язкову професійну накопичувальну пенсійну системи для працівників, зайнятих на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників.

Раніше повідомлялося, що з 1 грудня 2019 року Пенсійний фонд проведе автоматичний перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1624 гривень.

Новини по темі

Кабмін погіршив прогноз інфляції на 2020 рік - Шмигаль.

Поліпшення очікують у другій половині року.

1

В Україні відбиратимуть пенсії: хто втратить гроші

Останнім часом українські пенсіонери все частіше почали нарікати на проблеми з отриманням пенсій. Найбільше скаржаться пенсіонери, які змушені були покинути свої будинки через російську агресію на Донбасі і стали внутрішньо переміщеними особами. Л...

1

Державну землю будуть розкрадати, держбюджет і пайовики отримають менше грошей — Тимофій Милованов про нову версію ринку землі.

Верховна Рада готується прийняти закон про ринок землі в новому варіанті. Екс-міністр економіки Тимофій Милованов — про терміни реформи, можливу реакцію МВФ і обсяги крадіжки державних земель

1

Долар побив новий рекорд: що відбувається на ринку валют.

Національний банк України на 30 березня встановив офіційний курс долара на рівні 28,18 гривень. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора. Курс долара піднявся ще на 5 копійок у порівнянні з попереднім банківським днем. Офіційни...

1

Україна скуповує імпортні сири: з'явилася статистика.

Експорт продукту виявився у вісім разів меншим, ніж його імпорт

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie