Кожен день перебування Зеленського на посаді на кілька днів відтягує вступ України до НАТО.

За часів президентства Петра Порошенка амбітна ціль вступу України до НАТО видавалася цілком реалістичною, в тому числі західним партнерам.

Зусилля держави і персонально президента України були сконцентровані на досягненні цієї мети. Прогрес України у здійсненні необхідних реформ неодноразово відзначався різними західними політиками. Було цілком очевидно, що за 5 воєнних років у вкрай несприятливих умовах Україна досягла набагато більшого, аніж за 25 років до того.

Зараз риторика західних партнерів України суттєво змінилася. Нинішньому керівництву країни чітко говорять, що бути у НАТО чи ЄС наша країна зможе не раніше, аніж через 20 років.

Так вважає, наприклад, Президентка Естонії Керсті Кальюлайд. А щодо НАТО взагалі пропонує чекати «повороту історії». Подібну ж думку висловив завжди до того прихильний до України Джон Гербст.

14 червня 2021 року за результатами саміту НАТО країни-члени Альянсу у своїй спільній декларації затвердили, що План дій щодо членства є «неодмінною частиною» процесу набуття Україною членства в Північноатлантичному альянсі. Але умови, за яких Київ отримає ПДЧ, визначатимуться на індивідуальній основі. При цьому спільне рішення союзників по НАТО також закликає Україну проводити подальші “широкомасштабні, стійкі та неповоротні реформи”, як у секторі безпеки та оборони, так і в інших сферах. Що означає відтермінування навіть надання Україні ПДЧ.

Це означає, що замість досягнути мети у 2025 р., Україна зможе зробити це не раніше 2040 року, або на 15 років пізніше. Тобто 2,5 роки перебування Зеленського на своїй посаді відкинули України щонайменше на 10-15 років назад.

Адже Зеленський, який, балотуючись на посаду президента, обіцяв просувати вступ України до НАТО та щодень записувати відеозвернення для просування цієї ідеї, забув про свої слова. Як і про багато інших обіцянок.

Натомість цієї владою було зроблено все можливе, щоб загальмувати рух України до НАТО: ліквідовано офіс закупівель при МО, створений за стандартами НАТО; припинена реформа харчування армії; уряд Зеленського-Шмигаля так і не спромігся вчасно і в повному обсязі запустити в дію новий закон про державні закупівля для оборонної сфери.

Джерело

Post Views: 1

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
Держстат поліпшив оцінку відновлення економіки України в другому кварталі.

Держстат поліпшив оцінку відновлення економіки України в другому кварталі.

Державна служба статистики поліпшила з 5,4% до 5,7% оцінку зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України у II кварталі 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Зростання зафіксовано на тлі обвалу минулого року (н...

Finance.UA

ТСК заслухає представників ДБР про розслідування можливого зливу інформації щодо  «вагнерівців» , -  «слуга народу»  Безугла.

ТСК заслухає представників ДБР про розслідування можливого зливу інформації щодо «вагнерівців» , - «слуга народу» Безугла.

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради, яка розглядає справу "вагнерівців", планує заслухати з цього питання представників Державного бюро розслідувань (ДБР).

Цензор.НЕТ

Путин посылает сигнал, что поднимает Россию с колен, – Орешкин о выборах Госдумы в ОРДЛО.

Путин посылает сигнал, что поднимает Россию с колен, – Орешкин о выборах Госдумы в ОРДЛО.

Россия заявила, что на выборах Госдумы проголосовали 150 тысяч жителей оккупированного Донбасса. В такой способ Путин посылает своему электорату сигнал, что он все еще поднимает Россию с колен и "расширяет русский мир". Читати на сайті:

Партія Путіна отримала монобільшість завдяки махінаціям.

Партія Путіна отримала монобільшість завдяки махінаціям.

Партія "Единая Россия" отримала монобільшість у ДержДумі РФ. Досягти цього вони змогли завдяки махінаціям, зокрема у Росію звозили голосувати мешканців ОРДЛО. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...

На росії студент розстріляв людей в університеті Пермі.

На росії студент розстріляв людей в університеті Пермі.

Озброївся автоматом і хаотично розстрілював тих, хто траплявся на шляху. 18-річний студент убив щонайменше шістьох людей, ще 24-ро поранені. Так розпочався ранок у Пермському державному університеті. Щоби врятуватися, деякі студенти забарикадували...

Як вирівняти платіжний баланс і скоротити дефіцит бюджету?.

Як вирівняти платіжний баланс і скоротити дефіцит бюджету?.

● Економічна політика. Проект бюджету 2022 ● Опалювальний сезон. Якими будуть тарифи? Програма Парламент Сьогодні 20.09.2021 Гості студії: Анатолій Максюта, Президент Економічного дискусійного клубу Тема: Економічна політика #ТелеканалРада #Парлам...

Антиолігархічна сверблячка / Узурпація неузурпованого / Кадрова чехарда: чого чекати -  «Час Ч».

Антиолігархічна сверблячка / Узурпація неузурпованого / Кадрова чехарда: чого чекати - «Час Ч».

Антиолігархічна сверблячка: розчухують. Кадрова чехарда: для чого готують перестановку меблів. Чи все неузурповане вже узурпували? Про усе це й не тільки Роман Чайка говоритиме з політологом, керівником платформи "Єдиний координаційний центр" Олег...

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір