Іван Проценко: Воду в Крым? Украинцы ответили Арахамии.

#InfoMaidan

Предложение Давида Арахамии о подаче воды в Крым вызвало скандал в соц сетях и на телевидении. Было много возмущений, но и тех, кто положительно к этому отнесся. В итоге в комитетах ВР было принято решение, что ни о какой подаче воды в Крым речи быть не может до освобождения полуострова от российской оккупации. Мы задали людям на улицах вопрос нужно ли возобновить подачу воды в Крым в обмен на вывод российских войск с Донбасса? Смотрите что отвечали на этот счет случайные прохожие. Показаны все ответы людей подряд и ничего не вырезано.

Примерно аналогичный опрос проводился ранее

Делитесь этим блогом со своими друзьями и знакомыми, пишите свое мнение об увиденном в комментариях, подписывайтесь на ютуб канал и жмите на колокольчик.
#ДумайтеСамостоятельно

Поддержите проект #InfoMaidan
карта ПриватБанка 5168 7423 5770 0602 грн
Для переводов из-за рубежа используйте сайт https://paysend.com/
Большое спасибо!

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт http://protsenko.info/

Новини по темі

За місце кандидата від «Слуги народу» на виборах у громаду збирають 20 тисяч доларів. Скороход.

У чоловіка нардепки Анни Скороход, бізнесмена Олексія Алякіна, просили в борг, щоб заплатити "за потрапляння до списку на місцеву ОТГ від "Слуги народу".

Петро Охотін: Місцеві вибори: нерівність між регіонами та столицею переходить у публічне поле.

Про це не дуже популярно говорити, але це очевидно: нерівномірність розвитку регіонів приводить до загострення соціальної нерівності. Незадоволення різницею між розвитком Києва та периферії рано чи пізно мало вийти у публічне поле. І це трапилося....

2

Володимир Мулярчук: Политические итоги недели 02.08. 2020 - 09.08. 2020

Політичні підсумки тижні: Суд скасував арешт з картин Порошенка, призначення Татарова заступником голови офісу Зеленського, а Єрмак сподівається на новий обмін із ОРДЛО Внутрішньополітичні тенденції: - Зеленський готуэться зібрати Раду, щоб піднят...

3 2

В Україні з'являться свої «шерифи» . Що робитимуть і чим відрізнятимуться від дільничних

У Міністерстві внутрішніх справ України анонсували подальшу реформу поліції.

1

РФ продавлює одночасне проведення у 2021-му виборів в ОРДЛО та на підконтрольних територіях, де ЦВК напередодні відмовилася призначати. Попов.

Новий російський план полягає в продавлюванні проведення виборів на непідконтрольних територіях Донбасу, але після зміни Конституції та закону про особливий статус.

3 3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie