Заморозка грошей клієнтів Payoneer: у компанії заявили про поліпшення ситуації – що обіцяють.

Управління з фінансової поведінки Великобританії (FCA) зняло обмеження на роботу британського підрозділу німецької платіжної компанії Wirecard, що дозволило їй відновити платіжну діяльність. Про це повідомляє ВВС.

У FCA відзначили, що накладені раніше обмеження на британський підрозділ Wirecard зачепили близько 70 платіжних компаній.

Зокрема, через ці обмеження заморозилися гроші на картках Payoneer. Власники карток не могли ні здійснити оплату, ні вивести кошти на рахунок в місцевому банку.

Компанія Payoneer повідомила 30 червня, що оскільки FCA зняла заморозку карт, то користувачам повернуть 100% коштів, які були заморожені.

У компанії відзначили, що така затримка пов'язана з тим, що компанія веде переговори з MasterCard над зняттям технічних обмежень. Очікується, що це займе близько 24 годин. Також Payoneer веде переговори з Wirecard.

У компанії додали, що користувачі зможуть знімати кошти в банкоматах або витрачати їх онлайн. Виводити кошти в місцеві банки, а також користуватися функціями Make a Payment і Manage Currencies користувачі зможуть з 6 липня. До цього часу Payoneer скасує комісію за зняття грошей через банкомати.

У компанії наголосили, що планують повернути 100% коштів користувачів, проте точну дату повернення не уточнили.

"FCA обнадіяла всіх прогресом в аудиті по справі Wirecard Card Solutions. Незалежно від результату, ми вирішили не чекати їх рішення: навіть у разі дефіциту коштів Payoneer має намір повернути 100% коштів своїх клієнтів", – заявив СЕО Payoneer Скотт Галіт.

Також в компанії наголосили, що карти Payoneer випускає Wirecard UK у Великобританії, в той час як про банкрутство оголосила інша юридична особа – Wireсard AG в Німеччині. Проте, ця ситуація відобразилася на всіх, додали в компанії.

Крім того, в Payoneer заявили, що всі майбутні платежі будуть надходити не на карту, а на поточний баланс Payoneer. Також в компанії додали, що незабаром запропонують користувачам нового емітента банківських карт.

Нагадаємо, 27 червня стало відомо, що користувачі карток платіжної системи Payoneer – серед яких і українські клієнти – масово втратили доступ до своїх грошей.

Новини по темі

Яровая: Экономика летит в бездну уже давно. Просто ребятам, дорвавшимся до власти, или это не понять, или у них отсутствует инстинкт самосохранения напрочь

Экономика летит в бездну уже давно. Просто ребятам, дорвавшимся до власти, или это не понять, или у них отсутствует инстинкт самосохранения напрочь.

1

Алексей Кущ: Лифт смыслов на вечном ремонте – намного опаснее неработающего социального.

Самые лучшие твои идеи не будут востребованы, если ты не входишь в пул, который манипулирует общественным сознанием в интересах неких скрытых выгодополучателей.

1

Фіала: Україна – рекордсмен за «поганими кредитами» , такого в світі ніде немає.

Він пояснив причину проблем

1 1

У 20-х числах липня підпишемо меморандум про отримання 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги ЄС.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розраховує на підписання меморандуму про отримання 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги Європейського Союзу у 20-тих числах липня.

1

Україна - світовий рекордсмен із «поганих кредитів» .

Кількість кредитів, які не обслуговуються позичальниками, в Україні перевищує 50% при тому, що вже 10% таких кредитів означає кризу.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie