Марина Порошенко повідомила, що продовжує виборчу кампанію до Київської міськради.

Марина наголосила, що продовжує виборчу кампанію на чолі команди "Європейської Солідарності" до Київської міської ради
Кандидат у депутати Київської міської ради і дружина п’ятого президента України Марина Порошенко повідомила, що отримала негативні результати повторного тесту на коронавірус. Про це повідомили у прес-службі "ЄС".
За словами Марини Порошенко, Петро Олексійович продовжує боротися з COVID-19. "Насамперед хочу подякувати всім за слова підтримки у ці непрості для нашої родини часи. Хочу повідомити, що сьогодні я отримала результати повторного тесту і вони знову виявилися негативними", – розповіла Порошенко. "Розуміючи всю складність ситуації з коронавірусом в країні, наша кампанія буде більше зосереджена якраз на вирішенні проблем медицини, освіти, та економіки, які значно загострилися саме зараз. Тільки об’єднавши всі сили, знання та вміння, підтримуючи один одного, ми зможемо протистояти лавині епідемії, над якою втратила контроль влада", – наголосила кандидат у депутати Київради.

Як повідомляв 5.UA, Кабмін продовжив карантин до 31 жовтня з пом'якшенням з 22 травня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній із них діє певна низка обмежень. Нові правила карантину почали діяти з 3 серпня.

Новини по темі

Пєсков заявив про водозабезпечення окупованого Криму без України: Росія не буде залежати від «крану».

У Росії заявили, що нібито здатні забезпечити водопостачання Криму, «щоб в майбутньому не залежати від України в цьому питанні». Запис Пєсков заявив про водозабезпечення окупованого Криму без України: Росія не буде залежати від «крану» спершу було...

1 5

Після місцевих виборів у керівництві Офісу президента буде низка звільнень і перестановок.

Після місцевих виборів в Офісі президента можливі значні кадрові зміни.

ЗМІ: на Банковій готують кадрові перестановки після виборів 25 жовтня.

На роботу в ОП можуть запросити екс-міністра Тимофія Милованова.

«Слуга народу» бере участь у місцевих виборах фактично з опозиції.

Заступниця голови фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає, що партія бере участь у цих місцевих виборах фактично з опозиції.

1

«ЄС» вимагає від Кабміну не допустити банкрутства Національного ботсаду ім.

Національний ботанічний сад імені Гришка недоотримав 13,2 млн грн.

1

У Порошенка закликали владу не допустити банкрутства Національного ботсаду імені Гришка.

Установа недоотримала 13,2 млн через карантин

Рожкову позбавили основних повноважень - ЗМІ

Правління Національного банку позбавило першу заступницю голови НБУ Катерину Рожкову повноважень з регулювання банківської сфери.

1

В ОП согласны на премьера Игоря Палицу. Все равно своего кадрового резерва нет – Кирилл Сазонов

Отказ от роспуска Верховной Рады не вернет фракции «Слуга народа» управляемость и дисциплину. Наоборот, привыкшие к некоторой свободе и деньгам депутаты почувствуют себя увереннее

2

Приблизно 3 тис. громадян Білорусі виїхали в Україну з вересня. РБ

Начальник Департаменту з громадянства і міграції МВС Білорусі Олексій Бєгун розповів про білорусів, які виїхали з метою працевлаштування до України, Польщі та країн Балтії.

1

Підрахунок голосів буде тривалий - ЦВК

Процес після голосування 25 жовтня на місцевих виборах буде тривалий, повідомила Центральна виборча комісія. ЦВК змоделювала підрахунок голосів. Наприклад, занесення відомостей повних назв 15 місцевих організацій партій та ПІБ кандидатів у депутат...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie