«Мюнхенський план» щодо Донбасу не відображає офіційну позицію України — МЗС.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що план примирення України та Росії був знятий з сайту Мюнхенської конференції з безпеки, оскільки не відповідає офіційній позиції України.

«Тези, що містяться в цьому документі, не відповідають офіційній позиції Української держави», - йдеться в коментарі МЗС України, яке є в розпорядженні агентства Інтерфакс-Україна.

Документ 12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні підготували експерти приватної організації Euro-Atlantic Security Leadership Group за власною ініціативою.

Керівництво Мюнхенської конференції з безпеки також не визнає цей матеріал офіційним документом, заявили в МЗС.

Нагадаємо, на сайті Мюнхенської конференції з безпеки був оприлюднений план припинення війни на Донбасі, розроблений міжнародними неурядовими організаціями разом з Російською радою з міжнародних справ.

Документ містить 12 рекомендацій, як врегулювати конфлікт на Донбасі. Його антиукраїнська риторика викликала жорстку критику.

Зокрема, колишні дипломати США, чиновники і експерти оприлюднили спільну заяву, де вказали, що агресія Москви в Україні - проблема, яку потрібно вирішити шляхом відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, починаючи з Донбасу.

Новини по темі

У планах уряду - 1 мільйон легальних робочих місць за п'ять років.

Легальний ринок праці - це не тільки податки в бюджет, а передусім, створення цивілізованих умов праці для людей.

1

Кабмін похвалився топ-100 своїх досягнень за 2019 рік.

Кабінет міністрів опублікував звіт про свою діяльність в 2019 році, який буде представлений у Верховній Раді 21 лютого та похвалився своїми досягненнями. Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на урядовому порталі. Програма діяльності Кабін...

1

Держстат оновив рейтинг найбільших торгових партнерів України (таблиця).

Загальний товарообіг України (експорт і імпорт товарів) за 12 місяців 2019 року склав 110,844 млрд доларів.

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева та Дронов досі не виплатили компенсації сім'ям загиблих й постраждалих — адвокат.

Адвокат потерпілих у справі про смертельну ДТП у Харкові Лариса Матвєєва заявила, що досі не виконано рішення суду про стягнення з Олени Зайцевої та Геннадія Дронова грошей на виплату компенсації.

1

В Україні дітей не прийматимуть у дитбудинки з 2020.

З 2020 року дітей не прийматимуть до будинків дитини, а влаштовуватимуть до патронатних або прийомних родин.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie