Росія негативно сприйняла заклик Зеленського продовжити політику санкції - Пєсков.

2

kremlin.ru

Кремль негативно сприйняв заклик президента України Володимира Зеленського до Заходу продовжити політику санкцій щодо Росії.

Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков.

«Негативно. Це двосічна зброя, яка не приносить нікому користі, це не допомогло вирішити проблему, це суперечить міжнародному праву», — цитує Пєскова ТАСС.

13 вересня президент України Володимир Зеленський закликав міжнародну спільноту не послаблювати санкційного тиску на Росію за її агресивні дії в Криму і на Донбасі.

Країни Заходу (ЄС, США, Японія) у відповідь на агресію РФ проти України ввели секторальні і персональні економічні антиросійські санкції, які щорічно пролонгуються.

У 2017 році США розширили санкції проти Росії за її втручання в президентські вибори 2016 року. У 2018 році Вашингтон розширив cанкції за отруєння ексагента Сергія Скрипаля у Великій Британії.

Новини по темі

У «Голосі» заперечують можливу спробу підкупу Яценком їх представників у фінкомітеті.

1

Депутат фракції «Голос» та перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк заперечує інформацію про те, що представники депутата Антона Яценка могли пропонувати гроші задля «правил...

Дубілет хоче позбавити Раду від архаїзму попередніх років - урядових друкованих видань.

1

Більшість користувачів, які прочитали цю пропозицію міністра, вважає, що "з водою можуть виплеснути й дитину"