Мати Сенцова сподівається, що її стосунки із сином не зіпсуються після листа до Путіна

Гордон 2
Мати Сенцова сподівається, що її стосунки із сином не зіпсуються після листа до Путіна

Мати українського режисера Олега Сенцова Людмила Сенцова припускає, що він може негативно відреагувати на її лист до президента Росії Володимира Путіна, у якому вона попросила помилувати сина. Про це вона розповіла в коментарі "Крим.Реалії".

Жінка сподівається, що її стосунки із сином "ніяк не зміняться" після такого вчинку.

Сенцов неодноразово заявляв, що не проситиме Путіна про помилування.

Сенцова засудили у РФ до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Російський суд визнав його винним у створенні в Криму терористичного угруповання і керівництві ним, спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів, двох терористичних актах та підготуванні ще одного теракту. Сенцов своєї провини не визнав.

14 травня 2018 року режисер оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнангі Тюменської області. Він висунув вимогу звільнити 64 українських політв'язнів, але себе до списку не заніс.

26 червня прохання до Путіна про помилування подавав генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд.

13 липня стало відомо, що з проханням помилувати сина до Путіна звернулася мати Сенцова Людмила. У Кремлі пообіцяли розглянути прохання матері Сенцова, коли воно надійде до канцелярії президента РФ.

Раніше Пєсков говорив, що Сенцов має сам ініціювати вирішення питання про своє помилування. Дмитро Дінзе відповів, що український кінорежисер не буде цього робити.