Чому нардепи у ВР блокують призначення нового складу ЦВК – Гончаренко

5 канал 1
Чому нардепи у ВР блокують призначення нового складу ЦВК – Гончаренко

Заступник голови фракції Блок Петра Порошенка Олексій Гончаренко в ефірі "5 каналу" назвав основні причини блокування призначення нового складу ЦВК.

Політик сказав таке: "Парубій збирав фракції і, на жаль, немає голосів за призначення нових членів ЦВК. Наша фракція БПП абсолютно підтримує, просить колег, щоб уже завтра призначили цих членів ЦВК, яких ми три роки вже не можемо змінити. Це те, що ми завинили всій країні, а не тільки Європарламенту. Але, на жаль, у нас є група колег, які кажуть різні речі, та насправді за їхніми словами стоїть те, що вони бояться, що зміна складу ЦВК – це крок до дострокових парламентських виборів, тому хочуть затягнути призначення нових членів ЦВК на кінець червня, коли дедлайн можливий по відсутності коаліцій, що дає привід Президенту розпустити парламент, аби це вже було неможливо. Ще є момент, що за рік до парламентських виборів уже не можна розпускати парламент".

При цьому нардеп не вважає, що призначення нового складу затягнеться: "Я впевнений, що ми склад ЦВК змінимо, і це відбудеться на цій сесії до початку липня. Я в цьому впевнений на 100%".

Що ще сказав Гончаренко, дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, 18 квітня Комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя підтримав подання Президента щодо звільнення 13 членів Центральної виборчої комісії у зв'язку із закінченням терміну їхніх повноважень.

Дивіться також фотогалерею за темою: