Пропонуємо одночасно провести місцеві вибори по всій Україні, – глава МЗС Пристайко

Канал 24

Центральна влада хотіла б провести місцеві вибори по всій країні, включно з територіями Донбасу, що тимчасово не є підконтрольними Україні. Втім, зробити зараз це не вдасться.

Новини по темі

Зустріч Трампа з Зеленським: очікування та прогнози

Канал 24

Уже наступного тижня президент України Володимир Зеленський вперше зустрінеться з американським лідером Дональдом Трампом. Чи варто покладати великі надії на цю зустріч та яке значення вона матиме для України – у матеріалі 24 каналу.

Суд над Олексієм Бельком, що погрожував підірвати міст у Києві: онлайн-трансляція

Канал 24

Дніпровський районний суд Києва обирає запобіжний захід 42-річному колишньому військовому Олексію Бельку, що 18 вересня погрожував підірвати міст Метро у Києві.

«Слуга народу» вичитала своїх нардепів за провал законопроєкту на дозвіл обшуку депутатів

Канал 24

Депутатам "Слуги народу" влаштували прочуханку за провалений 19 вересня законопроєкт про прослушку та обшуки народних обранців.

Зеленський призначив начальника Служби зовнішньої розвідки: що про нього відомо

Канал 24

Президент Володимир Зеленський призначив нового начальника Служби зовнішньої розвідки. Цю посаду отримав Валерій Євдокимов, який з липня був заступником керівника СЗР.

Стефанчук про бюджет: Ми вже бачимо багато недоліків

Канал 24

Народні депутати уже знайшли чимало недоліків в проєкті закону "Про державний бюджет України на 2020 рік". Над ними нардепи повинні попрацювати.