Гончарук обговорив Північний потік-2 зі шведським прем'єром.

У середу, 4 грудня, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив зі шведським колегою Стефаном Левено газопровід Північний потік-2.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Функціонування газопроводів на території Європейського союзу повинно здійснюватися у чіткій відповідності до норм європейського законодавства, зокрема, Газової директиви ЄС. Важливо, щоб стосовно Північного потоку-2 країни-члени ЄС не робили жодних виключень. Це є питанням енергетичної безпеки регіону та якості послуг, що надаються на європейському енергетичному ринку», — заявив Гончарук.

Крім того, він порушив питання двосторонньої співпраці українського та шведського урядів.

«Уряд України сподівається на підтримку Швеції в рамках Стратегії допомоги для країн Східної Європи на 2021−2027 роки у створенні по всій території України мережі Офісів європейської інтеграції. Швеція також реалізувала подібний проєкт, коли знаходилася на шляху до вступу в ЄС», — наголосив Гончарук.

Новини по темі

Біля берегів Сицилії судно з біженцями оголосило режим НС.

Біля берегів Сицилії судно Ocean Viking зі 180 біженцями на борту оголосило режим НС.

1

Американські авіаносці зайдуть в Південно-Китайське море, де КНР проводить навчання.

У поширеній Пентагоном заяві йдеться про район, де повинні відбутися навчання.

1

В Японії оголосили евакуацію через зливи

На південному заході Японії в префектурі Кумамото оголосили екстрене попередження про сильні зливи і рекомендували евакуацію для 145 тисяч осіб.

2

Безопасная реинтеграция: может, следует отказаться от концепций-тостов?.

В последнее время концептуальные документы о ситуации на Донбассе все чаще напоминают тосты: за все хорошее – против всего плохого. Без конкретики и с массой банальностей.

4

Як уберегтися від коронавірусу: через півроку пандемії лікарі оновили рекомендації.

З забрудненої поверхні Covid-19 підхоплюють нечасто, кажуть науковці

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie