Гончарук обговорив Північний потік-2 зі шведським прем'єром.

.kmu.gov.ua

У середу, 4 грудня, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив зі шведським колегою Стефаном Левено газопровід Північний потік-2.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Функціонування газопроводів на території Європейського союзу повинно здійснюватися у чіткій відповідності до норм європейського законодавства, зокрема, Газової директиви ЄС. Важливо, щоб стосовно Північного потоку-2 країни-члени ЄС не робили жодних виключень. Це є питанням енергетичної безпеки регіону та якості послуг, що надаються на європейському енергетичному ринку», — заявив Гончарук.

Крім того, він порушив питання двосторонньої співпраці українського та шведського урядів.

«Уряд України сподівається на підтримку Швеції в рамках Стратегії допомоги для країн Східної Європи на 2021−2027 роки у створенні по всій території України мережі Офісів європейської інтеграції. Швеція також реалізувала подібний проєкт, коли знаходилася на шляху до вступу в ЄС», — наголосив Гончарук.

Новини по темі

Домовленості можливі. Зеленський прокоментував переговори в Нормандському форматі

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з українськими журналістами після переговорів лідерів країн Нормандської четвірки.

1 1

Основні підсумки Нормандських перемовин – включення з Парижа.

За наслідками кількагодинної розмови сторони ухвалили комюніке

1

Прес-конференція Зеленського після перемовин у Нормандському форматі – трансляція (Відео).

Прес-конференція відбувається вже без участі Меркель Макрона і Путіна

1

Зеленський запросив російських телевізійників в Україну.

Президент Володимир Зеленський запросив російських журналістів відвідати Донбас, а не писати про нього неправду з Москви.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie