У Львові дітям учасників АТО дадуть одноразову допомогу

ВГОЛОС

У Львові дітям учасникам АТО та Героїв Небесної сотні нададуть одноразову матеріальну допомогу.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 18 травня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Як йдеться у рішенні виконкому, матеріальна допомога надається дітям віком до 18 років.

«Одноразова матеріальна допомога у розмірі 3500 грн. на кожну дитину надається: дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в Антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України; дітям з інвалідністю учасників Антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності: дітям учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни; дітям один з батьків яких помер», - вказано у рішенні виконкому.

Також одноразова матеріальна допомога у розмірі 2000 грн. на кожну дитину віком до 18 років надається дітям з сімей учасників Антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), у яких на вихованні є четверо і більше дітей віком до 18 років (а також дітей, які навчаються у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні).

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини або уповноважений представник подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій відповідну заяву.