Гучне затримання ветеранки: Вердикт “NeuroIdentygrafа”.

Миротворець – це ваша безпека!

Ситуація вкрай обурлива і навіть важко осягнути всю безглуздість події. В Україні, яка веде визвольну війну від російського окупанта, де громадяни країни стали на захист Незалежності заповівши свої життя Державі, окремі представники силових ланок країни дозволяють собі нічим не оправдані аморальні і незаконні вчинки по відношенню до Захисників України .

Сьогодні до нас звернулися по допомогу у зв’язку із затриманням під керівництвом якогось слідчого Баренчука Дмитра захисниці України Вікторії Котеленець.

Цей слідчий звинувачує її в тому, що вона, начебто, брала участь у конвоюванні наших полонених вулицями окупованого російсько-терористичними бандформуваннями м. Донецьк.

📍 Увага! Йому здалося , що Вікторія схожа на одну з потвор, яка брала участь у конвоюванні і тому за нею було організовано спостереження та, згодом, затримання.

Чуваку просто здалося, а дівчина вже в Лук’янівському СІЗО.

По-перше: Нам вже відомо (і не тільки нам) хто саме та конвоїрка: її ПІБ, дата народження, місце народження і проживання, контакти та зв’язки.

Сухова Ольга Александровна / Сухова Ольга Олександрівна / Suhova Olga Aleksandrovna

Все це було встановлено невеликою оперативно створеною групою волонтерів за допомогою інформації, яка знаходиться в Чистилищі сайту “ Миротворець “, у вільному доступі в соцмережах та можливостей тестової версії нової системи розпізнавання облич “ NeuroIdentigraf “.

Нам знадобилося для цього лише година часу. Далі мали б піти обґрунтовані матюки на адресу цього слідчого і тих, хто давав дозволи на оперативну розробку і незаконне затримання абсолютно сторонньої людини лише тому, що якомусь недоумку в погонах щось здалося.

А зараз ми доведемо безглуздість обвинувачень Вікторії Котеленець у тому, що вона начебто схожа на одну з конвоїрок у Донецьку.

Для цього ми взяли кілька фотографій Вікторії у різні роки та порівняли їх з фото тої конвоїрки за допомогою нової системи “ NeuroIdentygraf “, яка люб’язно надана розробниками нам, Центру “Миротворець”, і уже пів року як успішно проходить тестування на клієнтах Чистилища .

Ви всі вже бачили, які неймовірні в неї можливості. Отже дивіться самі. Схожість – НУЛЬ.

Далі ми наведемо низку фотографій потвори-конвоїрки за різні роки і за допомогою системи розпізнавання “ NeuroIdentigraf ” порівняємо іх з тією фотографією, з якою порівнювали зображення Вікторії Котеленець.

Це ми робимо для того, щоб показати не лише абсурдність звинувачень щодо Вікторії, а повну некомпетентність, неосвіченість, відсутність здорового глузду (припускаємо розуму також) і повний непрофесіоналізм тих, хто кинув Вікторію за грати просто так.

Отже, дивіться і висновки також робіть самі.

Впевнені і точно знаємо, що серед особового складу МВС Героїв і справжніх професіоналів своєї справи, вірних народу України, набагато більше, ніж таких недоумків, які кинули Вікторію за грати.

Пакетне порівняння

Хочемо звернути їхню увагу на другий скрін у цьому дописі, на якому показаний результат пакетного порівняння низки фотографій з базовим фото. Ця функція розроблена нами саме на прохання розшуківців МВС України та оперативного складу СБ України, які майже рік брали участь у тестуванні системи розпізнавання “ NeuroIdentigraf “.

Лише уявіть, якби співробітники Миротворця ТАК заносили в Чистилище?

Слова :

Миротворець – це ваша безпека!

Зазвучали новими барвами, чи не так?

Миротворець News

«Миротворець News» - Інформаційний портал Центру "МИРОТВОРЕЦЬ"

https://myrotvorets.news

Новини по темі

Нацгвардія отримала десять спеціалізованих бронеавтомобілів «Новатор».

Поточна партія бронемашин є вже третьою, виготовленою в інтересах Національної гвардії України. Попередній контракт з НГУ було виконано у травні 2020-го, коли «Українська бронетехніка» за рахунок оптимізації виробничих процесів поставила замовнико...

Миротворець News

Наші герої, хто не зрадив, дали нам час, щоб почати відновлення армії і організацію оборони країни – Турчинов.

У "втомлених від війни" пам'ять коротка. «У першу частину війни наші військові фактично існували на сухпайку, їх рятували наші волонтери. Уявіть собі, армія, яка навіть одягу немає. Коли мені поклали план першої хвилі мобілізації на стіл, я дивлюс...

Миротворець News

Тоді, коли Україна звільняла окуповані землі: 5 років тому ЗСУ зайняли Широкине.

Попри надважку ситуацію у 2014 році зі станом озброєння та з матеріально-технічним забезпеченням армії і значної частини захисників України - добровольців, які прийняли на себе перший удар російської агресії, Україна вписала в свою історію звитяжн...

Миротворець News

Про мирних жителів

"Важко поранений молодий хлопець Олександр Слєпцов близько 20 років ... Що й казати - одні вирази й то не цензурні ...", - пишуть в соц.мережах його знайомі. The post Про мирних жителів appeared first on Myrotvorets News.

Миротворець News

Релігійно-розвідувальна операція Росії - Крим.Реалії

Релігійно-розвідувальна операція Росії - Крим.Реалії

Релігійно-розвідувальна операція Росії у Криму у 2014? Як російські спецслужби діяли під прикриттям Московського патріархату? У січні 2014-го року Росія привезла до Криму християнські святині «Дари волхвів», що зберігаються в Греції. Ці дари, вваж...

Какая колосальная смена настроений  Куда делся Крымнаш?.

Какая колосальная смена настроений Куда делся Крымнаш?.

Українська Спілка Блогерів

3 7

Де можна вакцинуватися та скільки хворих на коронавірус в області? Актуальна інформація.

Де можна вакцинуватися та скільки хворих на коронавірус в області? Актуальна інформація.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

ЗНО-2021! Відповіді на всі найактуальніші питання. Наживо

ЗНО-2021! Відповіді на всі найактуальніші питання. Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Пленарне засідання Верховної Ради - 02.03.2021

Пленарне засідання Верховної Ради - 02.03.2021

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Спокойный разговор с врагом 200221

Спокойный разговор с врагом 200221

Українська Спілка Блогерів

1 2