Уряд звільнив першого заступника Уруського

Перед кадровим тижнем в парламенті та п'ятничним засіданням РНБО щодо бюджету армії міністр шукає і знаходить стрілочників.

Кабінет міністрів звільнив Валерія Іващенка з посади першого заступника міністра з питань стратегічних галузей та промисловості , повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. Іващенка призначили на цю посаду у серпні минулого року.

Іващенко з 2007 по 2009 рік був заступника міністра оборони, а після відставки Юрія Єханурова, до березня 2010 року, – в.о. голови Міноборони в уряді Юлії Тимошенко.

У серпні 2010 року Іващенка затримали співробітники Військової прокуратури. Тоді проти нього відкрили кримінальну справу за «незаконне ухвалення рішення про реалізацію майна Феодосійського судномеханічного заводу». У 2012 році Іващенка засудили до 5 років ув’язнення. Іващенко провину не визнав та називав справу проти себе політично вмотивованою.

Згодом Апеляційний суд змінив Іващенку покарання на умовне та звільнив з-під варти в залі суду. У січні 2013 року він отримав політичний притулок у Данії і переїхав туди. Втім, висловлював намір повернутись в Україну.

Читайте також: Замість відновлення авіабудування Мінстратегпром готує чергові проєкти законів, на які з держбюджету йдуть мільйони гривень

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Верховна Рада збирається звільнити трьох членів уряду : міністра оборони Андрія Тарана, міністра соцполітики Марину Лазебну і віцепрем'єра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. Про можливу заміну Тарана і міністра юстиції Дениса Малюськи ZN.UA писало ще в липні .

Пізніше у «Слузі народу» заявили про те, що восени планується відставка всього уряду разом з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, проте деяких міністрів залишать на своїх місцях. Правда глава фракції СН Давид Арахамія заявив, що повної заміни уряду не буде, і у Шмигаля є шанс зберегти посаду.

Підготував/ла : Юлия Москаленко

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Я розповідав вам, як суддівська мафія зриває найголовнішу реформу країни. Тепер назву імена рульових цього, пробачте, паскудства. Читати на сайті:

1

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! В Україні врешті заборонили рекламу, за яку соромно. Щоправда, образливі гендерні стереотипи часто використують й наші політики З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Що чекає афганських жінок за правління  «Талібану» , Територія рівності.

Що чекає афганських жінок за правління «Талібану» , Територія рівності.

Бурка або ж довга накидка без розрізів покриває мусульманську жінку з голови до п'ят. Вона надовго вкорінилася як символ жінок Афганістану. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Що після Меркель? Історія  «залізної фрау»  - Час за Гринвічем.

Що після Меркель? Історія «залізної фрау» - Час за Гринвічем.

Канцлерство Ангели Меркель — на фінішній прямій. Вона наполягала на санкціях проти Росії, але й не підтримувала членство України в НАТО. Вона була найпопулярнішою в Європі, але хто її зможе замінити? Про історію "залізної фрау" — у “Часі за Гринві...

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Стратегію «Розумного голосування» запропонував Олексій Навальний. Її сенс у тому, щоб організовано голосувати проти правлячої в Росії партії. Для цього опозиційно налаштованим громадянам пропонується у кожному регіоні підтримувати кандидатів, які ...

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

1 1