«Мене не залякати, проходив і не таке» : Порошенко відверто розповів, що думає про переслідування за командою з ОПУ (Відео).

Не боюся ні розслідувань, ані суду, а випробування, які постали перед Україною у 2014-2015 роках, були значно важчі, аніж політичні переслідування, влаштовані за вказівкою Офісу Зеленського – заявив п’ятий Президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко в інтерв’ю Яніні Соколовій.

Порушення більше двох десятків кримінальних проваджень – це наслідок фобій Зеленського, які вправно використовує його оточення, щоб замаскувати провали в управлінні державою, – вважає Порошенко.

"Це спроба Офісу президента або особисто Володимира Зеленського сховатися і відволікти увагу за "димовою завісою", прикрившись Портновим. Це прямі вказівки з Офісу президента, конкретно пана Смірнова, який відповідно як адвокат пана Єфремова дуже дружний з Портновим. Він використовує зазначений сценарій для того, щоб подолати фобії, які існують в Офісі президента - фобії щодо ворогів України", – зазначає Порошенко.

"Мені дуже сподобалася аналогія, яка є: що компас, який вказує на ворогів України, у Зеленського потрапив в якесь дивне магнітне поле і почав дуже швидко крутитися і показувати для нього неправильний напрямок. Ворог в України один, і цей ворог – країна-агресор. І країна має об’єднатися для того, щоб дати відсіч. А коли магнітні бурі постійно переключають напрямки війни, то дії влади є надзвичайно неефективними", – наголошує Петро Порошенко.

"Якби мова йшла про Порошенка, то Бог з ним. А якщо йдеться від Софії Федини до Тані Чорновол, від Марусі Звіробій і закінчуючи Ріфмастером по справі Шеремета, від переслідування добровольців і закінчуючи волонтерами – це манера думати, що так можна вирішувати проблеми. Це є пряма дискредитація України. Так проблеми не вирішиш. А від поп-корну відбудеться розлад шлунку", – іронізує Порошенко.

"Це помста дрібних людей за дрібними справами. Нікчемних. Він вважає, що головні проблеми йому створює не тотальна некомпетентність, а якісь сценарії ворожі всередині країни, які він пов’язує виключно з моїм ім’ям", – переконаний Петро Порошенко.

"Це спроба відволікти увагу від реальних проблеми, з якими зіткнулася держава, спроби замість хліба людям дати поп-корн. І спробувати врятувати падаючий рейтинг за рахунок шоу. Бо вони вважають, що шоу вони робити вміють. Але відсутність верховенства права, переслідування політичних опонентів дискредитує Україну по всьому світу", – переконаний п’ятий Президент.

"Мене не залякати. Я проходив і не таке. Я проходив набагато більш жорсткі випробування за ці п’ять президентських років. В тому числі і в 2014, і в2015 роках. Це не є найгірше випробування", – наголосив Порошенко.

Він вкотре закликав Зеленського до закликом об’єднати зусилля для порятунку України, головний ворог якої знаходиться у Кремлі. "Володимире Олександровичу, я дуже люблю Україну. Оскільки ви є президент України, в тому числі через це я вам точно не ворог. І зараз при викликах економіки, яка пікірує, при викликах можливої загрози різкого загострення агресії, при викликах пандемії, при викликах відкату реформ, руйнації світової коаліції на підтримку України – від президента країна потребує, щоб об’єдналися всі ресурси, всі сили, тому що треба рятувати державу", – наголосив лідер "Європейської Солідарності".

Новини по темі

Уряд призначив чотирьох заступників міністрів

Кабінет міністрів України призначив чотирьох заступників міністрів.Ростислава Карандєєва призначили першим заступником міністра культури та інформаційної політики, Андрія Вітренка та Ігоря Гарбарука - заступниками міністра освіти та науки. Заступн...

1

Вова, что за зверь – «та сторона»?!

«Та сторона» - это земля, которая сочится кровью, если наступить покрепче. И мы вернём её, рано или поздно, навсегда стерев линию, разделяющую стороны. А то, что ты, чмошник стрёмный, называешь «той стороной» - это российские оккупанты и их подель...

1 1

Береза: Базовая стратегия команды Зеленского – создать проблему своими действиями, затем откатить все назад, а потом радоваться.

У некоторых людей есть такой жизненный принцип - самим создать проблему своими действиями, затем откатить все назад и этим решить проблему, а потом радоваться решению проблемы. Так вот "новые лица", которых привёл во власть Зеленский, в очередной ...

2

Бої між Вірменією та Азербайджаном. Загинуло щонайменше 16 військових, в Баку відбулася багатотисячна акція

Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах триває з 1988 року, з 1996 року діє угода про перемир’я. 12 липня 2020 року почалась ескалація конфлікту між країнами приблизно за 300 км від цього регіону.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie