Сенцов до українців: Як можна ворогувати один з одним, якщо є Путін?.

1

Колишній політв'язень Кремля, український режисер Олег Сенцов за тиждень після свого звільнення зробив висновок, що в Україні "всі воюють з усіма". І це дуже засмучує та дивує колишнього бранця, адже в усіх українців має бути спільний ворог – Путін. Про це Сенцов написав у понеділок, 16 вересня, на своїй сторінці у Facebook.

"Минув тиждень з моменту мого звільнення. Мені, як людині, яка прибула на машині часу з 2014 року, було цікаво подивитися, які зміни відбулися в країні та в людях. Тиждень, звичайно ж, короткий термін, але я встиг багато де побувати і багато з ким поспілкуватися", – зазначає Сенцов.

Він сформулював два попередніх висновки: "1. Змін за 5 років не так уже й багато, як я очікував. 2. Всі воюють з усіма. Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один з одним, якщо в нас є Путін?"

Втім, Сенцов уточнив, що надій на краще він усе-таки не втрачає.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року 35 українців повернулися в Україну в рамках обміну з РФ. Серед них 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Євген Панов, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Артур Панов і Бекіров.

Новини по темі

Що насправді шукають?: суд надав ДБР доступ до редакційної комунікації й інших даних журналістів «Схем» .

1

Журналісти пишуть, що ДБР нібито розслідує перевищення повноважень п'ятим президентом Петром Порошенком, але "незрозуміло, як в офіційному встановленні цих фактів можуть допомогти обліки робочого часу журналістів, операторів та водіїв програми роз...

Держгеокадастр відкрив розширені дані про земельні ділянки.

1 1

Держгеокадастр почав публікувати розширені дані про земельні ділянки.

В Україні залишилися не об'єднаними 6400 територіальних громад. Бабак.

2 1

Станом на 23 жовтня в Україні в об'єднані громади об'єдналися менше половини територіальних громад.

«Якщо людина – » ватник «, це не обов’язково означає, що вона любить Росію» – Андрій Луганський у «Рандеву» (Відео).

2

Україна страждає через те, що дипломати минулого не продумали всі можливі сценарії, вважає блогер

Понад 80% українців довіряють Зеленському. КМІС.

2

Такі дані наведені в дослідженні "Думки та погляди населення України: вересень 2019 року" Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), результати якого були представлені 23 жовтня під час стратегічної сесії з планування парламентських кому...