Індус замість фінки. Всесвітній банк призначив нового регіонального директора по Україні, Білорусі та Молдові

Всесвітній банк призначив Арупа Банерджі на посаду регіонального директора Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові, починаючи з 1 липня 2020 року.

Як повідомили у Світовому банку, Банерджі керуватиме взаємодією СБ з урядами, зацікавленими сторонами і партнерами в усіх трьох країнах. Він керуватиме забезпеченням і реалізацією інвестиційної, кредитної та аналітичної діяльності СБ, а також координуватиме майбутні напрямки програм.

Банерджі буде працювати спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA) для розширення роботи Групи Світового банку в трьох країнах.

Раніше Аруп Банерджі, громадянин Індії, займав посаду регіонального директора Світового банку по ЄС і керував оперативною, стратегічною, аналітичною і інформаційної роботою СБ у країнах ЄС. Ще раніше він керував роботою Світового банку в області ринку праці, систем соціального захисту і пенсійного забезпечення.

До переходу до Світового банку в 1988 році Банерджі викладав у Центрі економіки розвитку Коледжу Вільямс, Массачусетс, США і у Пенсильванському університеті. Отримав ступінь магістра та кандидата економічних наук у Пенсильванському університеті і ступінь бакалавра економічних наук у Делійському університеті в Індії.

З липня 2016 року посаду регіонального директора Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові займала Сату Кахконен. У лютому 2020 року вона була призначена на посаду голови представництва Світового банку в Індонезії і Тимор-Лешті.

Раніше повідомлялося, що Світовий банк погодив надання позики Україні на $350 млн.

Новини по темі

За травень борги за зарплатами зросли майже на 5%

На 1 червня 2020 року заборгованість з виплати заробітної плати збільшилася на 4,9%.

1

Бізнес, політика чи дорога іграшка. Скільки коштує запустити і підтримувати телеканал в Україні

В Україні тільки у відкритому доступі «на супутнику» понад 50 телеканалів, але запускаються нові. Невже це прибутковий бізнес? І чому деякі телеканали самі платять за доступ до абонента?

1

Вже нижче 60 мільярдів гривень: українці скорочують борги за комуналку.

Заборгованість населення України по оплаті житлово-комунальних послуг на кінець травня 2020 року скоротилася на 5,2% у порівнянні з квітнем 2020 року – до 59,9 мільярда гривень.

1

ТОП-5 легкових авто, які найчастіше купували українці у червні.

У червні українці придбали та зареєстрували 7,3 тис. нових легкових авто.

1

Хто першим забере вашу роботу: робот чи гіг?

Цікава штука технологічний прогрес: вабить ідея мати максимальні можливості буквально на кінчиках пальців, але лякає перспектива втратити роботу і бути заміненим роботом. Або гігом?

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie