Скоцик: У Конгресі США обговорюють санкції проти українських політиків і посадовців

Гордон
Скоцик: У Конгресі США обговорюють санкції проти українських політиків і посадовців

У Конгресі США всерйоз задумалися про введення санкцій проти українських політиків і посадовців, заявив лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик в ефірі телеканала ZIK.

“Я достеменно знаю, що сьогодні в Конгресі США обговорюють санкції проти українських політиків і посадовців. Можливо, скоро ми зможемо почути імена відомих людей, проти яких їх готують", – сказав він.

Більшість українських політиків представляє інтереси олігархів і сприяє розвитку корупції, додав він, водночас практично жодна партія у Верховній Раді не має у своїй основі міцної структури і реальної довіри населення. Скоцик переконаний, що всі наявні рейтинги – медійні й не відображають картини виборчих симпатій.

“Ситуацію вдасться змінити, тільки ухваливши нове виборче законодавство і нову виборчу систему, тоді можна розраховувати на якісну зміну влади. Наївно думати, що ми можемо добитися цього своїми руками, але під тиском міжнародних партнерів це реально. І важливо, що ці санкції допоможуть боротися із системою, а не проти України або українського народу", – наголосив лідер Аграрної партії.

ВІДЕО

Відео: Телеканал ZIK / YouTube

23 березня Аграрна партія заявила про свою участь у виборах до об'єднаних територіальних громад 29 квітня. На останніх місцевих виборах 24 грудня Аграрна партія здобула 13,85% депутатських мандатів. За результатами останніх чотирьох хвиль виборів до ОТГ політсила увійшла у трійку лідерів, у місцевих радах працює майже 5 тис. її депутатів.