Білий дім незаконно заморозив військову допомогу Україні - регулятор.

Адміністрація президента США Дональда Трампа порушила закон під час блокування коштів на військову допомогу Україні, йдеться в звіті Рахункової палати США.

«Адміністративно-бюджетне управління порушило закон, коли заблокувало приблизно $214 млн, виділених Міністерству оборони США для допомоги Україні в сфері безпеки», — йдеться в документі.

Зокрема, йдеться про порушення закону 1974 року про бюджет Конгресу і контроль за його вилученням.

«Адміністративно-бюджетне управління повідомило Рахункову палату, що утримує кошти, щоб гарантувати, що їх не витратять „всупереч зовнішній політиці президента“. Закон не дозволяє Адміністративно-бюджетному управлінню утримувати кошти з політичних причин», — йдеться в заяві.

Наказ про затримання допомоги був переданий Дональдом Трампом в липні 2019 року, за кілька днів до його телефонної розмови з Володимиром Зеленським, під час якої американський президент попросив провести розслідування щодо сім'ї політичного опонента Джо Байдена і подій, пов’язаних з президентськими виборами 2016 року.

Численні посадові особи адміністрації у своїх свідченнях Конгресу розповіли, що затримка виплати допомоги була пов’язана з вимогою Трампа в Україні почати розслідування проти його політичних суперників.

Новини по темі

Нова влада проводить політику «детоксикації» Путіна.

Команда Зеленського докладає зусиль для проведення міжнародної політики "детоксикації" Путіна.

Кабмін разом з НАТО проведе спеціальний тренінг для службовців 52 державних інституцій України - Кулеба.

У навчальному курсі візьмуть участь державні службовці, до посадових обов’язків яких входять питання євроатлантичної інтеграції України.

1

Смертельний коронавірус: Малайзія заборонила в'їзд громадянам Китаю з міста Ухань.

Уряд Малайзії вводить заборону на відвідування країни жителями китайського Ухань і прилеглих до нього районів провінції Хубей через поширення коронавірусу.

1

Медійники виступили з заявою щодо законопроекту про дезінформацію.

Мова йде про документ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації».

1

Как живет сегодня Китай: информация из первых уст

Есть у меня близкий друг. Уехал в Китай. На ПМЖ. Я с ним регулярно переписываюсь. Вот и теперь, спрашиваю, что там у вас в Китае происходит? Ну, он и рассказал

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie