Австралія вважає російських хакерів винними в атаці на 400 компаній у 2017 році

Гордон
Австралія вважає російських хакерів винними в атаці на 400 компаній у 2017 році

Цілями атак хакерів у 2017 році стало приблизно 400 австралійських компаній. Про це заявила 13 квітня міністр оборони Австралії Маріс Пейн із посиланням на дані Австралійського центру кібербезпеки, повідомляє Australian Associated Press.

Міністр кібербезпеки країни Ангус Тейлор зазначив, що ознак витоку інформації немає, незважаючи на значну кількість організацій, яких це торкнулося.

За словами чиновника, хакери використовували роутери як точки доступу, що підтверджує їх уразливість.

Тейлор упевнений, що за атаки відповідає РФ. Він додав, що "ця спроба атаки з боку Росії є яскравим нагадуванням, що австралійські компанії та окремі громадяни постійно перебувають під прицілом зловмисних державних і недержавних акторів".

Хакери, яких підтримує уряд Росії, зламують роутери у всьому світі у межах кампанії з кібершпигунства, заявили 16 квітня у Національному центрі кібербезпеки Великобританії (NCSC), ФБР і департаменті внутрішньої безпеки США.

До цього про причетність Кремля до хакерських атак заявляли у Франції, Німеччині, Україні та низці інших країн. Президент РФ Володимир Путін відкидав звинувачення, але говорив, що кіберзлочинці можуть мати патріотичні мотиви.