Українцям знову перерахують пенсії: Рева озвучив терміни

Сегодня 2
Українцям знову перерахують пенсії: Рева озвучив терміни

Кабінет міністрів під час перерахунку пенсій в березні 2019 року планує вирішити проблему громадян, які мають високий трудовий стаж і низькі виплати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Ми під час проведення другого етапу реформи в березні 2019 року, під час перерахунку пенсій, відповідно до формули врахуємо ті проблемні моменти, про які ми говоримо. Ми над цим працюємо і робимо відповідні розрахунки", – сказав Рева.

За його словами, людей, які мають повний трудовий стаж, на сьогодні налічується понад 3 млн осіб.

Як відомо, при розрахунку пенсії враховується стаж і зарплата за останні три роки перед виходом на заслужений відпочинок. Таким чином, навіть за наявності великого стажу пенсія може виявитися дуже низькою – через невисоку зарплату.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року, коли стартувала пенсійна реформа, військовим пенсіонерам не перерахували пенсії. У зв'язку з цим був розроблений законопроект, який мали направити до Верховної Ради, але через дискусії навколо цього документа процес його прийняття затягнувся.

В результаті Кабінет міністрів підвищив пенсії військовим, не чекаючи рішення Верховної Ради про перерозподіл виплат. Тепер парламент повинен змінити законодавство так, щоб бійці з передової отримували найвищі пенсійні виплати.