Папір з опалого листя: український студент готує перше виробництво до старту.

1

Уже скоро в Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. Про це йдеться на сайті Міносвіти.

Зазначається, що цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Т. Шевченка Валентин Фречка.

За його словами, днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні і готова до роботи в "масштабних умовах".

"Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний", – зауважив дослідник.

Він додав, що зараз необхідно удосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінію перероблення опалого листя на паперову продукцію.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в Шотландії вчені винайшли "штучний язик", який відрізнятиме погане віскі від якісного.

Також дивіться фотогалерею за темою:

/

YoutTube / Kim Poh Liaw

/
sony.com
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
YoutTube / Kim Poh Liaw
/
sony.com
Новини по темі

СБУ попередила загрозу радіаційного забруднення на Одещині.

1

Під час проведення планового контролю на державному науково-виробничому підприємстві міста Южне СБУ виявила небезпечну знахідку: в одному із виробничих приміщень зберігалися предмети, що є джерелом іонізуючого випромінювання. Про це Гал-інфо повід...

Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах.

1

18 жовтня поблизу населеного пункту Труханів Сколівського району відбулися показові навчання ГУ ДСНС України у Львівській області щодо пошуку і рятування людей в умовах гірської (лісистої) місцевості. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДСНС ...

Офіцера відправили під суд за невиконання наказу, який виявився незаконним.

2 15

Командувач бригадою 3018 Нацгвардії доручив офіцеру стежити за контррозвідником, який прибув у частину. Коли той не став цього робити, його відправили під суд.

У Брюховичах відкрили унікальний дитячий майданчик

1

На території Брюховицького відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит запрацював спортивний майданчик для дітей із вадами опорно-рухового апарату та вадами зору. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.