Статки кума Путіна: Медведчук задекларував фрагмент Біблії Гутенберга та майже 100 компаній Оксани Марченко.

Народний депутат від ОПЗЖ, кум Путіна Віктор Медведчук подав електронну декларацію за 2019 рік. Політик та його дружина Оксана Марченко задекларували річний дохід у понад 323 мільйони гривень, розкішний автопарк та цілу бібліотеку антикварних книг. Такі дані внесено в декларацію Медведчука.

Так, відповідно до його декларації, у його власності – 6 ділянок землі та 2 будинки. Оксана Марченко володіє 11-ма земельними ділянками та 3-ма будинками. Подружжя володіє майже двома десятками елітних автівок.

У Медведчука – вісім автомобілів марок BMW, Mercedes, Toyota, Renault та MAYBACH. У Марченко – 11 машин, серед яких марки Bentley, Land Rover та Lexus.

Крім того, Віктор Медведчук задекларував колекцію коштовних годинників від елітних виробників: Rolex, Breguet, Patek Philippe, тощо (всього 11 годинників). Оксана Марченко також виступає власником понад десятка годинників та ювелірних виробів (Chanel, Rolex, Corum, Ulysse Nardin, Dolce and Gabbana, Damiani, та ін).

Загалом подружжя задекларувало десятки предметів розкоші – коштовний одяг від топ-брендів (сукні, пальто, костюми), прикраси, спортивне обладнання, меблі, антикваріат, тощо.

Особливої уваги заслуговують антикварні друковані видання, що мають історичну цінність:

  • фрагмент Біблії Гутенберга (1455 рік),
  • рукописне Євангеліє XV століття "Тріодь Постная" (1555 рік),
  • "Заблудівське Євангеліє" (1569 рік),
  • "Апостол" Івана Федорова (1574 рік),
  • "Венеціанський буквар" (1575 рік),
  • "Віленське Євангеліє" (1575 рік),
  • "Євангеліє Учительне" 1580 рік,
  • "Граматика" М. Смотрицького (1648 рік) і ще ціла низка унікальних друкованих видань XVII-XX cт.

Медведчук задекларував також кілька сотень картин російських, українських та іноземних художників.

У 2019 році депутат задекларував понад 60 мільйонів гривень доходу, серед яких депутатська зарплата складає лише 180 тисяч гривень.

Найбільше грошей Медведчуку принесла кіпрська компанія Ventolor Holding Limited: 33,4 мільйона гривень премії, 21,9 мільйона гривень винагороди. Власницею фірми вказана дружина політика – Оксана Марченко. Ще 4,8 мільйона гривень зарплати Медведчук отримав в компанії "Гармонія".

У декларації також вказано, що дружина Медведчува – Оксана Марченко – власник 97 компаній. Зареєстровані вони у цілій низці країн: Україна, Росія, Кіпр, Віргінські острови, Маршалові острови, Велика Британія, Мальта, тощо.

Дружина політика задекларувала 258,6 мільйона гривень дивідендів від кіпрської компанії Tumillon Investments LTD.

Новини по темі

Вбивство ексочільника Інтера: суд продовжив арешт Кожари.

Шевченківський районний суд Києва продовжив термін арешту колишньому міністру закордонних справ України Леоніду Кожарі, підозрюваному у вбивстві бізнесмена Сергія Старицького.

Київщину віддали «на відкуп» Коломойському і Палиці, вони будуть тут вирішувати свої питання.

Нардеп Ігор Палиця й олігарх Ігор Коломойський, "граючись" у сильних регіональних лідерів, хочуть отримати більшість в облраді і радах ОТГ Київщини.

Державна виконавча влада незобов’язана погоджувати свою територіальну організацію з органами місцевого самоврядування – Негода .

Такої практики немає в Європі. Бо це питання виключно виконавчої влади, а не сфера компетенції місцевого самоврядування.

ВР перенаправила майже 1,3 млрд грн із Фонду боротьби з коронавірусом на проведення виборів.

Народні депутати на позачерговому засіданні ВР 13 липня підтримали законопроєкт про перенаправлення майже 1,3 мільярди гривень на проведення місцевих виборів.

1

На місцеві вибори в Україні перенаправили майже 1,3 млрд гривень.

Гроші вилучили з Фонду боротьби з COVID-19.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie