Лідери G20 і бізнес мають зібрати $5 млрд на вакцину від COVID-19 для бідних країн. глобального партнерства GAVI Оконджо-Івеала.

Цензор.НЕТ

Oстанні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

До цього лідерів G20 під час саміту групи закликала голова правління альянсу GAVI Нгозі Оконджо-Івеала під час відеоконференції на тему готовності до пандемії та відповіді на неї, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Вірус перемагає. Лише завдяки адекватному фінансуванню глобальної стратегії виходу, як-от ACT Accelerator і його механізм COVAX, можна відновити економічну життєздатність та запобігти катастрофі в найбідніших країнах", - заявила Оконджо-Івеала.

COVAX наразі займається забезпеченням 2 млрд доз вакцин до кінця 2021 року. Оконджо-Івеала впевнена, що попит на вакцини буде дуже великим, що робить завдання справедливого їх розподілу ще більш нагальним, оскільки "доти поки не будуть захищені всі, ніхто не буде в безпеці".

Убезпечити доступ найбідніших країн до вакцин повинен спеціальний механізм підтримки – GAVI COVAX Advance Market Commitment(AMC), який за останні 7 місяців отримав 2 млрд доларів на 2020 рік. Але до кінця року, заявила Оконджо-Івеала, потрібно, щоб лідери G20 та бізнес допомогли зібрати додатково ще 5 млрд доларів.

"Зобов’язання лідерів G20 інвестувати 4,6 мільярда доларів для заповнення негайного дефіциту фінансування ACT Accelerator, взяті в березні 2020 року, врятує життя людей, створить основу для масових закупівель та доставки тестів, методів лікування та вакцин - по всьому світу", - сказала Оконджо-Івеала. Крім того, спільне зобов’язання щодо мобілізації 24 мільярдів доларів, необхідних у 2021 році, на засоби проти COVID-19, необхідні у всьому світі, створить міцну основу для завершення активної фази пандемії.

Альянс GAVI(раніше Глобальний альянс за вакцину та імунізацію)- це глобальне партнерство у галузі охорони здоров'я державного та приватного секторів, що займається "імунізацією для всіх". З 2007 року GAVI фінансує нові програми зміцнення системи охорони здоров'я(HSS), які заохочують та дозволяють країнам виявляти слабкі місця в галузі інфраструктури та ресурсів, що є перешкодою для досягнення імунізації та інших цілей охорони здоров'я. Вони гарантують, що кваліфіковані фахівці отримують інструменти, необхідні для належного догляду тим, хто цього найбільше потребує. З 2020 року GAVI є одним із провідних керівників COVAX - COVID-19 Vaccines Global Access.

Новини по темі

Мін'юст США поки не виявив великого шахрайства з голосами на виборах. Барр.

Міністерство юстиції США поки що не виявило таких випадків шахрайства з голосами на виборах президента, які могли б радикально змінити результати голосування, заявив у вівторок генпрокурор країни Вільям Барр.

1

У Данії кілька сотень хворих на COVID-19 норок втекли зі звіроферм.

Через втечу хворих норок із ферм існує ризик передачі інфекції диким популяціям тварин

1

Трамп повторно оскаржує в суді перемогу Байдена у Вісконсині.

За оцінками ЗМІ, процес сертифікації суттєво зменшує шанси Трампа, що суди змінять своє ставлення до розгляду справи

1

Німеччина запровадить податкову знижку для людей, які працюють з дому.

Уряд Німеччини планує ввести податкову знижку для людей, які працюють з дому під час пандемії, щоб допомогти компенсувати більш високі витрати на опалення, електрику та інші рахунки.

1

На норковій фермі у Литві знищать 40 тис. тварин через спалах COVID-19

Від коронавірусу на фермі Danmink померли вже 1 200 норок

1

Генсек НАТО: Росія не має втручатися у ситуацію в Білорусі.

Альянс підтримує територіальну цілісність та незалежність Білорусі

1

Дипломати і євродепутат влаштували секс-вечірку в Брюсселі: після скандалу почалися гучні відставки.

Політики порушили карантинні обмеження

3 4

Наїзд на пішоходів у Німеччині: зросла кількість загиблих, щонайменше 15 постраждалих.

Поліція затримала 51-річного водія. В його діях немає політичних мотивів.

3 1

ЗМІ: Трамп може зняти всі звинувачення з Джуліані

Наразі невідомо, яке рішення ухвалить Трамп

1

Росія не повинна втручатися в ситуацію в Білорусі.

Народ Білорусі має право самостійно визначати своє майбутнє, і цей процес має відбуватися без будь-якого зовнішнього втручання, зокрема - з боку Росії.

1