«Рятувати людей стало легше» із Запоріжжя про «швидку» від Ріната Ахметова.

/ Фото: fdu.org.ua

"У нашому автопарку був один автомобіль – старенький уазик. Я 30 років ним кермував. Тепер, нарешті, відправили машину на заслужений відпочинок, у гараж. До пацієнтів ми тепер їздимо на комфортному Peugeot, який подарував нашому району Рінат Ахметов. Авто прекрасне! Чудово долає бездоріжжя, взагалі не відчуваються вибоїни, немає стороннього шуму в салоні. Два кондиціонери, знову ж. Дякуємо Рінату Леонідовичу за такий подарунок.

Так розповідає про перші враження від нового спецавтомобіля типу В Peugeot Boxer водій підстанції швидкої допомоги в Розівці Запорізької області Михайло Бучко. Машина прибула в селище на початку вересня, у рамках проекту "200 швидких для України", який реалізується за особистим рішенням Ріната Ахметова та повністю фінансується за його кошти.

Диспетчер Розівської підстанції швидкої допомоги Олена Винниченко говорить:

– Виклики до нас надходять з усього району. Виїжджаємо до пацієнтів навіть за 20 км від селища. Навколо суцільне бездоріжжя. Особливо взимку важко проїхати – снігопад, ожеледь, а машини старі. Але тепер проблему, звичайно, розв’язано. Новий автомобіль дуже потужний і маневрений.

Читайте також: Нову швидку від Ріната Ахметова отримали медики Бучі

Фельдшер Едуард Таран згоден із колегами:

Рятувати людей з такими машинами стало набагато легше. Тому що в старому УАЗі не було нічого. Він був, як таксі для пацієнтів і лікарів, причому некомфортне. Машина від Ріната Ахметова – справжній мобільний госпіталь. Обладнана всім, що потрібно для надання екстреної допомоги.

Обласні лікарні, станції швидкої допомоги й амбулаторії сільських громад у 24 регіонах України вже отримали 57 автомобілів.

До кінця року проект "200 швидких для України" буде реалізовано повністю. Вперше за 28 років незалежності країни один благодійник передав медикам таку кількість суперсучасних карет швидкої допомоги. Серед 143 автомобілів, що зараз готуються до передачі лікарям, є не лише Peugeot і Citroen, а й Toyota Land Cruiser 150, призначені для найбільш важкодоступних населених пунктів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

У Мелітополі для ведмедя придумали незвичайну розвагу .

Медведя змусили "попрацювати" в пошуках ласощів

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie