Працюють далеко не всі: "5 канал" перевірив, чи дійсно в лікарнях можна вакцинуватися від кору у неділю

5 канал 1
Працюють далеко не всі:

На сайті КМДА оприлюднили список кабінетів, де можна зробити щеплення від кору, зокрема, і в неділю. "5 канал" вирішив перевірити: їдемо за першою адресою у середмісті - Шевченківському районі. Втім, на Богдана Хмельницького, 46 нас зустрічає не медична установа, а Укртелерадіопресінститут.

Зазначену на сайті лікарню ми знайшли, втім вона розташована за іншою адресою – Богдана Хмельницького, 37, і сьогодні тут не вакцинують, двері зачинені.

Пробуємо попитати щастя в іншому районі – на Оболоні. Тут, за інформацією сайту, мають у неділю вакцинувати з 9-ї до 15-ї. Втім, знову вихідний. Їдемо за третьою адресою – цього разу на Троєщину. Тут удача нам нарешті посміхається – відчинено. У поліклініці прищеплюють дітей. Зазвичай, кабінет працює лише у будні.

"З понеділка по п'ятницю включно. В зв'язку із захворюваністю, кабінет працює і в суботу, і в неділю", - прокоментували у лікарні.

Втім, ажіотажу немає. У неділю щеплення зробили майже двом десяткам дітей, в суботу – близько сотні. Лікарі запевнили: вакцина є, тож чекають на пацієнтів.

Євгенія Подобна, Олександр Фенько, "5 канал".