Bugatti закінчила реставрацію Veyron Grand Sport Prototype.

Французька компанія Bugatti закінчила відновлення предсерийной моделі Veyron. Це перший в історії марки власний проект з реставрації.

Про це повідомляє прес-служба виробника. Величезний інтерес до класичної і ексклюзивної техніці змушує автовиробників відкривати власні реставраційні підрозділи. До їх числа приєдналася французька компанія Bugatti, а першим проектом програми La Maison Pur Sang став унікальний прототип Veyron 16.4 Grand Sport.

Першим проектом програми La Maison Pur Sang став унікальний прототип Veyron 16.4 Grand Sport

Автомобіль був побудований у 2008 році у якості предсерийного зразка нової моделі Veyron Grand Sport, яка подорожувала по виставках таі використовувалася в презентаційних цілях. Саме з цієї причини суперкар він так і не був поставлений на облік.

Прототип отримав внутрішнє позначення "Grand Sport 2.1", мав сріблясте забарвлення та шкіряне оздоблення інтер'єру коньячного кольору. Природно, що подорожі по країнах та континентах, незважаючи на дбайливе ставлення до машини, не могли не залишити свого сліду. Тому у минулому році у компанії Bugatti взялися за повну реставрацію.

Автомобіль був побудований у 2008 році у якості предсерийного зразка нової моделі Veyron Grand Sport

У Мольсхейм команда La Maison Pur Sang витратила чотири місяці на відновлення Veyron 16.4 Grand Sport 2.1 до його первісної специфікації 2008 року. Реставрація включала розбирання, підготовку та перефарбовування кузовних панелей. Салон був повністю відновлений, оновлена шкіряне оздоблення та алюмінієві деталі. Була також встановлена центральна консоль, відповідна оригінальної конфігурації автомобіля.

Салон прототипу Veyron 16.4 Grand Sport

"Після офіційного підтвердження статусу автомобіля, як важливої історичної моделі і прототипу, який допоміг запустити виробництво Veyron Grand Sport у 2008 році, автомобіль швидко привернув увагу багатьох захоплених колекціонерів, так як був придбаний майже відразу", – розповів Луїджі Галлі, керівник програми La Maison Pur Sang.

Дебют Veyron 16.4 Grand Sport відбувся у Каліфорнії у 2008 році

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія Bugatti об'єдналася з хорватським Rimac, щоб налагодити спільне виробництво електричних гіперкарів.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

10-річна Настя потребує допомоги: батькам за місяць потрібно назбирати понад 100 тисяч доларів.

10-річна Настя потребує допомоги: батькам за місяць потрібно назбирати понад 100 тисяч доларів.

Пише ікони і не падає духом. Від початку літа у туристичній Анталії маленька українка з Волині - Настя Трофимюк - лише споглядає на море з вікна палати турецької лікарні. У десятирічної дівчинки виявили рак крові. В Україні її не змогли вчасно заб...

Українська борчиня Алла Черкасова здобула  «бронзу»  на Олімпіаді: від кого очікувати  «золото».

Українська борчиня Алла Черкасова здобула «бронзу» на Олімпіаді: від кого очікувати «золото».

Шоста бронза до колекції українських спортсменів в олімпійському Токіо. Нагороду здобула львівська борчиня вільної боротьби Алла Черкасова. Водночас, сьогодні українські спортсмени впритул наблизилися до олімпійського золота. Одразу два українськи...

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Режим Олександра Лукашенка активно тисне на білорусів. Відчули це навіть спортсмени, адже спалахнув скандал з Христиною Тімановською. Водночас активіста Віталія Шишова, який втік через тиск до України, знайшли мертвим. Читати на сайті:

Германия в который раз наступает на российские грабли  Надо напоминать 310721.

Германия в который раз наступает на российские грабли Надо напоминать 310721.

«Наші будинки палають, ліси горять» : лісові пожежі охопили кілька країн Європи - що відомо.

«Наші будинки палають, ліси горять» : лісові пожежі охопили кілька країн Європи - що відомо.

Масштабна пожежа спалахнула у Греції. Горять ліси поблизу Атен. Палає поблизу індустріального району, але поруч був розташований літній табір. Кілька десятків дітей терміново евакуювали. Лісова пожежа у Туреччині загрожує тепловій електростанції у...

2 2

«Вдома на мене чекало покарання» : білоруська легкоатлетка Тимановська готується до переїзду в Польщу.

«Вдома на мене чекало покарання» : білоруська легкоатлетка Тимановська готується до переїзду в Польщу.

Білоруська легкоатлетка Христина Тимановська має вилетіти до Польщі в середу. Про це повідомила група її підтримки. Зараз спортсменка - у польському посольстві в Токіо. Запевняє, що почувається у безпеці - про це повідомили представники Міжнародно...