Середня заробітна плата за квітень у Києві

У квітні 2020 р. розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ та організацій (з кількістю працівників 10 і більше) становив 15 278 грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики Києва.

Порівняно з березнем 2020 р. розмір заробітної плати зменшився на 15,1%, а порівняно з квітнем попереднього року – на 3,8%.

Нарахування за одну відпрацьовану годину цього місяця становили 128,05 грн, що на 0,3% більше, ніж у березні 2020 р.

Найвищий рівень оплати праці:

 • інформація та телекомунікації;
 • державне управління й оборона,
 • обов’язкове соціальне страхування;
 • фінансова та страхова діяльність;
 • виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,6–1,8 раза.

Найнижчий рівень оплати праці:

 • у працівників підприємств тимчасового розміщування й організації харчування; текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; виробництва електричного устатковання;
 • виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання; металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання;
 • будівництва; виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів; операцій з нерухомим майном; виробництва машин і устаткування не віднесених до інших угруповань,
 • охорони здоров’я та надання соціальної допомоги і не перевищувала 59,8% від середнього рівня по економіці.

Середній розмір оплати праці у І кварталі 2020 р. в усіх районах міста був вищим за мінімальну заробітну плату (4723 грн).

Зарплата по районах Києва:

 • лише в Подільському, Печерському, Шевченківському та Голосіївському районах середній розмір заробітної плати перевищив середній показник по м. Києву і становив відповідно 20 915 грн, 19 964 грн, 18 703 грн та 17 892 грн.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у Деснянському районі – 11 265 грн (на 32,7% менше за середній показник).

Індекс реальної заробітної плати (з урахуванням змін споживчих цін) у квітні 2020 р. порівняно з березнем 2020 р. становив 84,5%, відносно квітня 2019 р. – 94,0%, а у січні-квітні 2020 р. відносно відповідного періоду попереднього року – 105,8%.

Довідка Finance.ua:

 • В Україні з 1 липня за законом про держбюджет на 2020 рік збільшиться один з ключових соціальних стандартів – прожитковий мінімум, від якого залежить, зокрема, розмір максимальної допомоги з безробіття. Із 28 квітня 2020 року діє порядок, за яким роботодавці можуть звертатися по допомогу з часткового безробіття.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 🤑

Новини по темі

Середня зарплата в Донецькій області зменшилася на 5%.

Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів (з чисельністю найманих працівників 10 і більше осіб) Донецької області (без урахування частини тимчасово окупованої...

2

Великий крок назад. Посли Великої сімки відреагували на відставку Смолія

Посли країн Великої сімки прокоментували заяву глави Нацбанку Якова Смолія про відставку, заявивши, що підрив незалежності цього інституту може стати великим кроком назад.

2

Amazon за рік подорожчав на $132 млрд

Вартість бренду інтернет-магазину Amazon за останній рік збільшилася на $132 млрд, до $415 млрд, за оцінкою агентства Kantar, що опублікував у середу, 1 липня щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу BrandZ Top 100.

1

Кабмін виділив кошти на житло для військових, які отримали поранення на Донбасі.

Гроші підуть на допомогу військовим, які були поранені на Донбасі.

3 4

Українцям перерахували пенсії: хто отримає найбільше.

Перерахунок торкнувся мільйонів

5 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie